BİTCOİN

On-Chain Analisti Willy Woo’ya Göre, Bitcoin Boğa ve Ayı Döngüleri Geçmişte Kalacak!

Zincir içi analist Willy Woo, belirgin boğa ve ayı döngülerinin Bitcoin için geçmişte kaldığını söylüyor.

Haber kişiliği Natalie Brunell ile yeni bir röportajda Woo, çoğu analistin Bitcoin’de gözlemlediği tipik dört yıllık döngülerin, S&P 500 veya diğer büyük hisse senedi endeksleri gibi yukarı doğru “sarhoş bir yürüyüş” ile değiştirileceğini söylüyor.

“Program gerçekten bu boğa piyasasının Aralık ayı civarında zayıflaması ve şu anda zincir üzerindeki veriler aksini söylüyor… 

Şimdi dördüncü çeyreğimize yaklaştığımıza göre, veriler daha önce gördüğümüz herhangi bir döngüden oldukça farklı görünüyor ve insanlar bu boğa/ayı döngüsünü geçmiş olanlara göre şablonlayacağımızı ve eğer zincire yapısal olarak bakarsanız, düşünmeye devam ediyor. , her şey farklı görünüyor…

Genellikle değerinin belki de %80’i kadar büyük bir geri çekilme olan geleneksel bir Bitcoin ayı piyasası olduğunu düşündüğümüz şeye girmememiz için adil bir şans olduğunu düşünüyorum ve ayrıca sallanması yaklaşık dokuz ay ila bir yıl sürüyor. dışarı. Bunun olacağını düşünmüyorum ve bence şimdi bu pazarın olgunluğuna ve ekosistemin farklı bölümlerinden gelen arz ve talebin farklı bölümlerinin etkisine bakılırsa, bu dört yıllık dönemi geride bırakıyoruz. ağın yarıya indirilmesine gerçekten bağlı olan döngü.”

0x0 ayi piyasasi nedir bitcoin ve kripto paralar ayi sezonuna girdi mi 1621835673414
On-Chain Analisti Willy Woo'ya Göre, Bitcoin Boğa ve Ayı Döngüleri Geçmişte Kalacak! 1

Bitcoin’in dört yıllık döngüsü, BTC’nin birinci yılda büyük bir yükselişten geçtiğini, ardından acımasız bir ayı piyasası ve ardından toparlanma ve devam etmeden önce bir birikim aşamasından geçtiğini gösteriyor.

Woo, Bitcoin’in artık belirgin bir boğa ve ayı piyasasına sahip olmadığı yeni bir döneme girmeden önce Bitcoin’i “son döngüsünde” gördüğünü söylüyor.

“Bu normal dört yıllık döngüleri tekrar gördüğümüz gibi yaşayacağımızı sanmıyorum. Ben buna ‘son döngü’ diyorum. Ve insanlar bunun çok kasvetli ve düşüşlü olduğunu düşünecekler, ama hayır demek istediğim, bu şey sarhoş bir iniş ve çıkışlar yapıyor, belirsiz bir süre için benimsendiğini bulduktan sonra yukarı doğru eğilim gösteriyor. Bu dört yıllık döngüler geride kaldı. Bunun olabileceğini düşünüyorum, bu büyük bir keşif çünkü bu çoğunluğun düşüncesine aykırı, bu yüzden bunun işe yarayıp yaramadığını göreceğiz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!