Bitcoin Haberleri

Milyarder Tim Draper, Bir Katalizörün Bitcoin (BTC) Fiyat Patlamasını Tetikleyeceğini Söyledi!

Draper: Bitcoin, 250.000 dolara çıkabilir

Risk sermayedarı Tim Draper, Bitcoin’in (BTC) 250.000 $’dan fazla bir fiyata ulaşacağına dair tahminini ikiye katladı.

Draper, Bitcoin rallisini 250.000 dolara çıkaran katalizör olacağına inandığını açıklıyor.

“250.000 dolara ve muhtemelen daha fazlasına çıkmasının nedeni, yiyeceğinizi, giysilerinizi ve barınağınızı tamamen BTC ile satın alabilmenizin biraz zaman alacak olması.

Ve işte bildiğim istatistikler: perakende harcamaların %80’ini kadınlar kontrol ediyor. Ve bu genellikle yiyecek, giyecek ve barınaktır. Ve sadece kadınların sahip olduğu, eskiden 14 Bitcoin cüzdanından biri gibiydi ve şimdi altıda bir.

Ve kadınlar, BTC ile ödeme yaparak indirim elde edebileceklerini fark ettiklerinde, perakendeciler Bitcoin’i kabul ederek karlarını ikiye katlayabileceklerini fark ettiklerinde, bu oldukça hızlı hareket edecek.”

bitcoin

Mayıs ayında önde gelen risk sermayedarı, BTC’nin sonunda 250.000$ fiyat seviyesine ulaşacağına dair tahminini yeniden ileri sürdü.

İlgili Yazı: Bitcoin Balinası Aniden BTC’de 1,14 Milyar Doların Üzerinde Hareket Etti!

Draper, FTX’in yüksek profilli patlamasının ışığında, kripto alanında bir yatırımcı olarak merkezi olmayan varlıklara odaklandığını söyledi.

“Bir endüstri oyuncusu olarak, merkezi olmayan şeylere yatırım yapmak istiyorum. DAO’lar (merkezi olmayan özerk kuruluşlar) gibi, merkezi olmayan olma fırsatına sahip gibi görünen her şeyde büyük fırsatlar olduğunu düşünüyorum.

telegram 12

DAO’lar insanlık için olağanüstü olacak. Bizi ileriye doğru antropolojik bir sıçrayıştan geçirecekler. Ben bunlardan hoşlanırım.

Bitcoin etrafındaki akıllı sözleşmelerde olanları seviyorum. Bence bunlar çok heyecan verici çünkü başaracaklar, bu yüzden çok fazla yasal hizmete ihtiyacımız yok. Aslında bu sözleşmelerin çoğuna yazılımın içinde yer verebiliriz.”

Bitcoin, haber yazılırken 16.637 dolar seviyelerinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!