Bitcoin Haberleri

Analist Benjamin Cowen’a Göre, Bitcoin Bir Sonraki Boğa Piyasasına Hazırlanıyor!

Popüler bir kripto analisti ve tüccarı, Bitcoin’in (BTC) ayı piyasasının sonucuna yaklaşıyor olabileceğini söylüyor.

Yeni bir strateji oturumunda Benjamin Cowen, Bitcoin’in devam eden yatırım getirisine (ROI) baktığını ve mevcut performansını 2018 ve 2014 ayı döngüleriyle karşılaştırdığını söylüyor.

Cowen’e göre, Bitcoin’in devam eden yatırım getirisi, önde gelen dijital varlığın ayı piyasasının sonunda mı yoksa en azından o noktaya yakın mı olduğunu ölçebilir.

“90 günlük [çalışma] ROI’nin gerçekten bu kadar kötüleştiği son zaman 2018’deydi ve ondan önce, 2014’te sona ermişti. Her ikisi de dibe vurmak zorundaydı, ancak her ikisinde de bunu yaptı. , sonunda bir piyasa döngüsü tabanına inen başka bir ayağımız olduğunu görebilirsiniz.”

capture 1 kriptoup
kaynak: benjamin cowen/youtube

Cowen ayrıca Bitcoin’in 180 günlük çalışan ROI’sine de bakıyor ve bunun BTC’nin kral kripto bir sonraki piyasa döngüsüne hazırlanmadan önce son bir satış olayına bağlı olabileceğini gösterdiğini söylüyor.

“180 günlük [devam eden] yatırım getirisini yukarı çekeceğiz çünkü bu, ayı piyasası perspektifinden muhtemelen en ilginç olanı. Bir süredir oldukça acımasız bir düşüş trendi içindeydi, ancak belki de yapılacak en ilginç şey, bir süreliğine oldukça acımasız düşüş trendleri yaşadığımız 2018 ve 2014 ile karşılaştırmak ve sonra işler biraz soğudu ve sonra sen bu tür bir son ayağa ve ardından birikim aşamasına girdi.

Bitcoin’in, ayı piyasasının son bölümünde veya bir sonraki piyasa döngüsü için birikim aşamasının başlangıç ​​kısmında olduğunu iddia edebilirsiniz. Makro ölçekte, 20,00$’ın altında Bitcoin satın almak oldukça cazip bir fiyat, ancak kısa vadede, bir yıllık [devam eden] yatırım getirisi ile uyumlu olarak, sonunda bir döngü dibe doğru başka bir adım görebiliriz. Kesinlikle böyle bir ihtimal var.”

capture 2 1 kriptou
kaynak: benjamin cowen/youtube

Yazma sırasında, Bitcoin 20.623 $ için el değiştiriyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!