Altcoin Analizleri

Pentoshi, Elon Musk’ın Bir Sonraki Dogecoin Rallisini Başlatacağını Söyledi!

Bir kripto analisti, Elon Musk’ın meme token Dogecoin’in (DOGE) kalıcı bir direnç seviyesinden kopmasına neden olabileceğini söyledi.

Analist Pentoshi Twitter takipçilerine Shiba Inu’nun (SHIB) en büyük rakibinin, onu daha yükseğe gönderebilecek yükseliş desteği gösterdiğini söyledi.

DOGE’nin bir yılın büyük bir bölümünde 0,0940 $ fiyat seviyesinde dirençle karşılaştığını ancak bu seviyenin korunması halinde 0,159 $’a doğru bir kırılmanın yakın olduğunu gösterebileceğini söyledi.

“Gerçek bir not olarak, DOGE’nin burada önemli bir seviyede olduğunu düşünüyorum. Neredeyse bir yılın daha iyi bir bölümünde onu durduran yüksek aralıklardan kopuyor. Bu seviyenin tuttuğunu görmek ve yukarı doğru takip etmek istiyorum. Daha çok dürtüsel bir madeni para, bu yüzden yakalaması her zaman kolay değil.”

dogecoin analiz
Kaynak: Pentoshi/Twitter

Dogecoin’i yükselten katalizörü, Elon Musk!

Pentoshi, Musk’ın Dogecoin’i yükselten katalizör olabileceğini söyledi.

Bir Dogecoin destekçisi olan Musk, geçen yıl satın aldığı mikroblog sosyal medya platformu Twitter’da kripto ödemelerine izin vermek için hamleler yapıyor.

“Ya Elon Musk DOGE yakalayıcısıysa? Yoksa sonradan çok mu belli olur?”

Bir başka kripto analisti Smart Contracter, Dogecoin’in dibe vurmuş olabileceğini söyledi.

DOGE’nin Bitcoin (BTC) karşısında güçlü bir performans sergilediğini ve 0,00000387 DOGE/BTC destek seviyesinden geri sıçradığını söyledi.

telegram 12

“DOGE/BTC burada oldukça ilginç bir haftalık seviyede. Dibe vurduğunu düşünüyorsanız, DOGE asla kötü bir bahis değildir.”

dogecoin analiz
Kaynak: Smart Contacter/Twitter

Grafiğine baktığımızda, Dogecoin’in Mart ayında %100’den fazla bir artışla 0,00000808 DOGE/BTC’ye ulaşacağını tahmin ediyor.

“Kuşkusuz, DOGE/USD gözüme sıcak… bir karmaşa gibi görünüyor ancak DOGE/BTC OTOH diğer yandan %100 veya daha fazla bir intikam pompası için hazırlanıyor gibi görünüyor. Bundan bir çanta almazsam kendi adıma ihmalkârlık etmiş olurum.”

dogecoin analiz
Kaynak: Smart Contacter/Twitter

Dogecoin haber sırasında 0,0950 $ veya 0,00000396 DOGE/BTC değerindedir. DOGE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!