Bitcoin Analizleri

Ünlü Analist DonAlt, Bitcoin Uyarısında Bulundu!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto stratejisti, Bitcoin ayılarının şu anda üstünlüğe sahip olduğunu ve kral kriptoyu yeni bir ayı piyasasının en düşük seviyesine gönderebileceğini söyleyerek Bitcoin sahiplerini uyardı.

Yeni bir strateji oturumunda analist DonAlt, BTC ayılarının Bitcoin’in 17.500 $ civarındaki direncini başarıyla almasını engelledikten sonra kaslarını esnettiğini söyledi.

DonAlt’a göre, Bitcoin’in başarısız kırılması, momentumun ayıların tarafında kaldığını ve BTC’nin bu yıl 15.300 $ civarında yeni bir ayı piyasası göreceğini gösteriyor.

“Günlük grafiğe baktığımızda durum korkunç. Bu, bir düşüş trendinde aslında görmek istemediğiniz yanlış bir kırılma. Bu durumda genellikle tepe noktası orasıdır. Hedefinizi düşük aralıkta tutmanız gerekir ancak düşük aralığın burada çok zayıf olduğu göz önüne alındığında, temelde bunun koşmasını beklemek istersiniz. Bu nedenle düşük aralığı hedeflerseniz, aslında daha düşük hedeflemek istersiniz.”

bitcoin analiz
kaynak: donalt/youtube

Bitcoin’de düşüş senaryosu gerçekleşmesi daha olası!

DonAlt’a göre, BTC şu anda düşük bir zaman dilimi destek alanının altında işlem gördüğü için düşüş senaryosunun gerçekleşme olasılığı daha yüksek.

“16.800 $’lık desteğin olduğu bu b*ktan durumdayız… temelde, yanlış kırılmadan önceki aralık… Bunun tutması gerekiyor. Eğer tutmazsa, elinizde pek bir şey kalmaz.”

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 16,778$’dan işlem görüyor ve bu da gün içinde kısmi bir düşüş anlamına geliyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!