BİTCOİN

Kripto Ustası, Bitcoin İçin İddialı Hedefler Ortaya Koydu!

Kripto ustası Bobby Lee, Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyelerinden son %50’lik çöküşünün geçmişin piyasa zirvelerini yansıtmadığını söyledi.

BTC’de 70.000 $ seviyesine yaklaştığında doğru bir şekilde %50’lik bir düşüş çağrısında bulunan Lee, Venture Coinist’ten Luke Martin ile yaptığı yeni bir röportajda, Bitcoin’in ne zaman alev almasını ve altı haneli işareti geçmesini bekleyebileceğimizi tartışıyor.

“Bence ya yaz sonunda ya da bu yılın sonbaharında 100 bin doları aşacağız ve sonra çok hızlı bir şekilde büyüyecek.”

Bitcoin Lee’nin yolunu takip ederse, amiral gemisi kripto para biriminin önümüzdeki 3-5 ay içinde mevcut fiyatlardan %200’den fazla değer kazanması gerekir.

ikinci dalga etkisi abd borsalarinda olasi bir dusus bitcoini nasil etkiler
Kripto Ustası, Bitcoin İçin İddialı Hedefler Ortaya Koydu! 1

Lee’ye göre, BTC bir ila üç gün arasında kendini çoğaltmayı başardığında, bir piyasa zirvesinden bahsetmeye başlayabiliriz. Şimdiye kadar Lee, Bitcoin fiyatının bu döngü için bir zirve sinyali verecek kadar hızlı bir oranda arttığına inanmıyor.

“Ve başka bir tahminde bulunacağım. Boğa piyasasına girdiğimizde, bunun tüm zamanların en yüksek seviyesi olduğunu nereden biliyorsun? Gerçekten zirveye ulaştığını nereden biliyorsun?… Fiyat bir veya iki gün içinde iki katına çıkarsa – bir ila üç gün civarında bir yerde – fiyat iki katına çıkarsa, o zaman gücü tükenir ve bu tüm zamanların en yüksek seviyesi olacaktır. bu piyasa döngüsünün Önemli olan şu ki, insanlar her zaman ‘Tüm zamanların zirvesine ulaştığımızı nereden biliyorsun?’ diye soruyorlar. Zirve, FUD ve kötü haberlere dayanarak gerçekleşmiyor.” 

Kripto borsası BTCC’nin kurucusu, çöküşten önceki yuvarlak tepe ve olumsuz haber döngüsünün aksine, boğa koşusunun zirvesinin maksimum öfori ve parabolik fiyat hareketi ile çakışacağını söylüyor.

“Düzenleyici önlemler için çağrılar olduğunda, bu genellikle panik satışıdır. Bu asla zirvenin sonu değildir. Ancak, zirvenin gerçek sonu genellikle yeterli buhardan kaynaklanır. Fiyat çok hızlı yükseldiğinde ve bunu daha fazla sürdüremediğinde, yani fiyat bir ila üç gün içinde iki katına çıktığında veya %50 ila %100 arttığında olur, diyebilirim.”

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!