ALTCOİN

Mayıs Ayında Toplam 453 Milyon Adet XRP Satıldı!

2021 05 20 15.14.49

Son veriler, Mayıs ve Haziran aylarının ilk dört gününde Ripple kurucu ortağı McCaleb’in 453 milyon XRP’yi satış için transfer ettiğini gösteriyor.

XRPscan analiz platformu, Mayıs ayının başından bu yana Ripple’ın Baş Teknoloji Sorumlusu Jed McCaleb’in “tacostand” cüzdanından yaklaşık 5 milyar XRP sattığını gösteriyor.

Bu dönemde Ripple Labs’tan da 408 milyon XRP elde etti. İşlem 3 Haziran’da gerçekleşti.

McCaleb tarafından satılan 430 milyon dolar değerinde XRP var

Mayıs ayında, Ripple kurucu ortağı Jed MacCaleb, XRP’sini her hafta değiştirerek 10,2 milyon, 10 milyon, 13,4 milyon ve 17,3 milyon miktarlarında sattı.

Haziran ayında şimdiye kadar her transferde 16.353.884 XRP tokeni sattı. XRP’nin USD cinsinden toplam değeri 430.336,399 USD’dir.

Şu anda, “tacostand” bakiyesi 617.345.763 XRP’dir.

2013 yılında Ripple’dan ayrıldığında imzalanan uzlaşma anlaşmasının bir parçası olarak Jed McCaleb, Ripple Labs’tan düzenli ödemeler aldı ve XLM jetonu finansal kurumlara ve havalelere hızlı ve ucuz ödemeler sağlamak için tasarlanan Ripple’ın rakibi Stellar’ı kurmaya devam etti.

1 660x365 1
Mayıs Ayında Toplam 453 Milyon Adet XRP Satıldı! 1

Ripple, XRP’yi Bitso’ya Taşıdı

Yaklaşık 18 saat önce Whale Alert, Ripple’ın Latin Amerika’daki ODL ortağı ve Unicorn kripto şirketi Bitso Exchange’e 10 milyon XRP gönderdiğini keşfetti.

Buna ek olarak, büyük ABD borsası Bittrex, Upbit’e 17 milyon XRP jetonu gönderdi ve isimsiz bir balina Japon borsası Bitbank’a 10 milyon XRP aktardı.

Bitcoin, fosil yakıtlar tarafından üretilen çok enerji tüketen bir kripto para birimi olduğundan ve birçok kişi tarafından saldırıya uğradığından, Ripple’a bağlı XRP, kendisini iş kanıtı (PoW) madenciliği gerektirmeyen yeşil bir kripto para birimi olarak tanıtıyor. önceden mayınlı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!