Altcoin Haberleri

Kripto Analisti, XRP’nin %80’den Fazla Artabileceğini Açıkladı!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti, Bitcoin (BTC) ve diğer iki altcoin hakkındaki görüşünü güncellerken Ethereum (ETH) rakibi XRP için büyük bir artış öngörüyor.

Analist Altcoin Sherpa, XRP’nin sonunda 0,87 dolara kadar çıkmadan önce 0,60 dolara yükselmesi gerektiğini söylüyor.

“XRP: 0,60 ABD dolarına ve ardından net bir şekilde kırılırsa 0,87 ABD dolarına gidin. Bu altcoinlerin bazıları için tuhaf tepkiler.”

seri92 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

XRP yazı yazarken 0,49 dolardan el değiştiriyor.

Altcoin Sherpa’nın 0,87 dolarlık hedefine yönelik bir ralli, ödeme belirteci için yaklaşık %80’lik bir artışa işaret edecektir.

Analist daha sonra Bitcoin’i gündeme getiriyor ve kripto paranın mevcut fiyat seviyesinin “harcanmış” göründüğünü, yani yakında düşeceğine inandığını söylüyor.

“BTC: 18.500 dolar civarındaki fitilin çok harcandığını düşünüyorum, bir sonraki fitillerin gelmesi muhtemel görünüyor. 18.000 ve 17.500 sıradaki talep alanları, çok temkinli kalacak.”

seri91 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Piyasa değerine göre en iyi kripto varlığı, yazı yazılırken 18.873 dolara hareket ediyor.

Yatırımcının listesinde bir sonraki ETH ölçeklendirme çözümü İyimserlik (OP). Altcoin Sherpa, kısa vadede OP için bir sıçrama beklerken, nihayetinde 0,50 dolarlık alana yerleşmesini beklediğini söylüyor.

“OP: Bu mevcut alan, hacim profilinde bir HVN [yüksek hacimli düğüm], bu yüzden belki sıçraması gerekir, ancak bence bu hala 0,50 dolara kadar rahat bir kısa devre.”

seri91 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

OP şu anda 0.926$’dan işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, Bored Ape Yacht Club takas edilemez token (NFT) topluluğunun yerel varlığı olan ApeCoin’i (APE) gündeme getirerek analizini tamamladı. APE’nin şu anda önemli bir fiyat seviyesinde olduğunu ve “korkutucu göründüğünü” söylüyor.

“APE: 5,85$ önemli bir IMO seviyesi, neredeyse iki haftada 1 gün [bir gün] kapanmadı. Bunu yapmak 6 doların ortası anlamına gelir, ancak bu güçlü bir seviyedir. Hâlâ benim pozisyonumdayım ama 5,90$ civarında daha fazla kar elde ettim. Biraz korkutucu görünüyor, bu yüzden burada biraz daha fazla kar elde etmek.”

seri90 kriptoup
kaynak: altcoin sherpa/twitter

APE, yazı yazılırken 5,62 ABD doları değerindedir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!