Altcoin Analizleri

Mask Network, Kripto Balinalarından Gördüğü Destekle %114 Arttı!

Ethereum tabanlı bir gizlilik odaklı altcoin projesi Mask Network, blok zincir verilerine göre büyük miktarda işlem yapan kripto balinalarından destek görüyor.

Lookonchain tarafından yapılan bir blok zinciri takip çalışmasına göre, kripto balinaları geçtiğimiz hafta MASK token’ın fiyatını yükselterek parabolik bir ralli gerçekleştirmesine yardımcı oldular.

Mask Network, sosyal medya kullanıcılarının özel ve şifreli bir şekilde birbirlerine içerik, mesaj veya kripto para göndermelerini mümkün kılan bir projedir.

Mask Network, 2023 yılında %200 arttı

Projenin yönetim token’ı MASK, 2023 yılının başlangıcından bu yana %200’ün üzerinde bir değer artışı göstermiştir. Bu fiyat artışının, bir dizi yatırımcı tarafından yapılan derin cepli yatırımlarla ilişkili olduğunu belirleyen Lookonchain:

“MASK’ın fiyatı bugün ~%44 oranında arttı.

Bu piyasa yapıcı, [17 Mart’ta] ‘0x5459’ adresinden 3,5 milyon MASK aldı.

Aynı zamanda, birden fazla ilgili adres MASK’ı borsalardan birbiri ardına geri çekti.

MASK fiyatını tekrar artırın!”

mask network analiz
kaynak:lookonchain/twitter

Lookonchain, daha önce bu ayın başında balinalar hakkında bir rapor yayınlamış ve kripto borsalarından büyük miktarda para çekilmesinin ardından bir gün içinde MASK token’ı için %27’lik bir fiyat yükselişine dikkat çekmişti.

telegram 12

“MASK’ın fiyatı bugün %27’lik bir artışla 3,27 dolardan 4,16 dolara yükseldi.

Bir balinanın Binance, OKX, Kucoin ve Huobi’den birden fazla adres aracılığıyla ~3,6 milyon MASK (14,8 milyon $) çektiğini fark ettik.

Bu adresin MASK’ın fiyatını artırıyor olması muhtemeldir.”

Bu haber yazıldığı sırada MASK, son 24 saatte %4’ün üzerinde bir fiyat artışıyla 6,42$ değerinden işlem görüyordu.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!