Bitcoin Haberleri

Makro Uzman Alden, 2023 Bitcoin (BTC) Tahminini Yaptı!

Makro stratejist Lyn Alden, Bitcoin’in (BTC) bu yılın sonunda şu anda olduğundan daha değerli olmasını beklediğini söyledi.

What Bitcoin Did Podcast ile yaptığı yeni bir röportajda Alden, BTC’nin 2023’ün sonunda fiyat açısından nerede olacağını düşündüğünü söyledi ancak büyük bir uyarıda bulundu.

“Bu kadar değişken bir şey için bir yıllık tahminler yapmak zor. Benim beklentim muhtemelen daha yüksek olurdu. Ancak tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olacağından şüphelendiğimi de söyleyeceğim. Benim beklentim burası ile şurası arasında bir yerde olurdu.

Buradan daha yüksek bir yerde, olduğundan daha düşük bir yerde de olabilir. Eğer ciddi bir şey olursa, bir tür çılgın likidite krizi gibi.. demek istediğim daha düşük olabileceği olasılıkların dışında değil. Ancak benim beklentim burası ile önceki yüksek seviyeler arasında bir yerde olması yönünde.”

bitcoin haberleri

Bitcoin ağını daha da geliştirmek için nelere odaklanacağı sorulduğunda Alden; ileriye dönük olarak gizlilik, değiştirilebilirlik ve ölçeklenebilirlik konularına odaklanıyor.

“Ağı daha özel ve daha ölçeklenebilir hale getirmenin yolları… Sadece Lightning Network için değil, genel olarak Bitcoin kullanımı için. Bitcoin’i daha değiştirilebilir hale getiren ve insanlara kullanabilecekleri daha geniş bir seçenek yelpazesi sunan her şey. Yani temel katman Lightning’i kullanabilirler, isterlerse saklama amaçlı bir şey yapabilirler. İhtiyaçlarına en çok hizmet eden şeyi seçebilecekleri bir tür yığın var. Yani benim için bu, klasik ayı piyasası oluşturma durumuna bakmak gibi bir şey.”

Bitcoin bu haberin yazıldığı sırada 16,654$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!