BİTCOİN

Ünlü CEO Michael Saylor, Bitcoin Ve ABD İlişkisini Değerlendirdi!

MicroStrategy CEO’su ve Bitcoin boğası Michael Saylor, Bitcoin’in ABD’de para birimi olarak kullanılma şansının olmadığını söyledi.

Saylor, MicroStrategy’nin Ağustos 2020’de bilançosuna en iyi kripto varlığını eklemesinden bu yana üretken bir Bitcoin destekçisi oldu.

michael saylor bitcoin is the scarcest asset there is
Ünlü CEO Michael Saylor, Bitcoin Ve ABD İlişkisini Değerlendirdi! 1

Saylor, Bitcoin’i savunmasına rağmen, kripto analisti Scott Melker’e, Bitcoin’in para biriminden ziyade mülk olarak görülmesinin BTC için daha iyi olduğuna inandığını söyledi.

Bitcoin’in ABD’de hiçbir zaman para birimi olacağını gerçekten düşünmüyorum. Olmaması gerektiğini de düşünmüyorum. Gerçekten mantıklı olarak mülk olarak ele alınması gerektiğini düşünüyorum. Bir binaya sahip olmak, bir külçe altın sahibi olmak ya da bir hisse senedine sahip olmak gibi. Bu mülk.

Ve yaptığı şey, diğer mülkiyet biçimlerini şeytanlaştırmak. Bir milyon dolarınız varsa ve koleksiyon ürünleri veya bir ev veya ikinci bir ev veya bir ETF veya Apple hissesi satın alma veya bir iş kurma, sanat eseri satın alma veya bir külçe altın satın alma veya satın alma arasında seçim yapmanız gerekiyorsa. Bitcoin. Vermeniz gereken değiştirilebilir karar bu.”

Saylor, Bitcoin’i Apple, Amazon ve Google ile karşılaştırıyor ve teknolojideki önemli gelişmelere karşı bahis oynamanın tarihsel olarak kötü bir seçim olduğunu söylüyor.

“Satın alır ve tutarsanız, bu iyidir ve teknoloji tarihinin herhangi bir noktasında satmış olsaydınız, bir hata yaptınız, değil mi? Bir uyarı ile kazananı satın almalısınız. Kategori katilini satın almalısın. Facebook, Google, Amazon, Apple, Microsoft satın almalısınız. 

Öyleyse soru şu: Kazanan olduklarına karar vermeden önce onların kazanmasını ne kadar izleyeceksiniz? 30 yaş biraz geç bence. Kazananı seçmeden önce 30 yıl beklemeniz gerekiyorsa, büyük olasılıkla çok büyük getiriler elde edemezsiniz. Ama 10 yıl boyunca kazanmalarını izleyip onları satın alabilir ve yine de çok para kazanabilirdiniz.”

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!