ALTCOİN

Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Eleştirilere Ateş Püskürdü! Cahilsiniz!

  • Geçen hafta, kripto sosyal medya evreni, Charles Hoskinson’ın bir yıl önce yaptığı bir tahminle ateşlenen Cardano’nun ilerlemesi hakkında hararetli bir tartışmaya girdi.
  • Yeni bir güncellemede Hoskinson, Cardano’nun tahmin ettiklerinin çoğunu elde ettiğini ve rakiplerinin çoğundan daha hızlı büyümeye devam ettiğini iddia ederek karşılık verdi.

Bir yıl önce Charles Hoskinson, bu ayın sonunda Cardano’nun yüzlerce varlık ve binlerce dApp ile gelişeceğini tahmin etmişti. Bu, bildirdiğimiz gibi her iki tarafın da kendi bakış açılarını savunduğu kripto para birimi sosyal medya alanında inceleme ve tartışma konusu oldu. Ve şimdi Hoskinson yanıt verdi, eleştirmenleri vurdu ve onların cahil olduklarını iddia etti.

Geçen yılın Temmuz ayının sonunda Hoskinson, “Gelecek yıl bu zamanlar Cardano’da çalışan yüzlerce varlık, binlerce DApp, tonlarca ilginç proje ve çok sayıda benzersiz kullanım ve fayda olacağını tahmin ediyorum” dedi.

İnternet asla unutmaz ve bu nedenle Crypto Twitter bu hafta yorumları yeniden canlandırdı. Cardano’yu bu kadar sevmeyenler, çok büyük bir düşük performans gösterdiğini iddia ederek eleştirmek için hızlı davrandılar. Cardano topluluğu projeyi şiddetle savundu.

charles hoskinson 1132x670 1
Cardano (ADA) Kurucusu Hoskinson, Eleştirilere Ateş Püskürdü! Cahilsiniz! 1

Hoskinson şimdi son güncellemesinde ağırlığını koydu. “Kripto medyasının ve Twitter’daki insanların, Temmuz ayı sonuna kadar Cardano’da birçok varlık ve dApp olacağını tahmin ettiğim bir tweet’i sorun çıkarmaya karar vermesi biraz tuhaf” dedi.

Aynı zamanda Ethereum’un kurucularından biri olan Hoskinson, Cardano’nun tahmin ettiğini başardığına inanıyor.

Dürüst olmak gerekirse, aslında bu tür bir çekişe sahibiz. On binlerce varlık var. Cardano ağı genelinde 10 milyon doların üzerinde NFT satıldı. Binlercesi çıkarılmış ve her türlü ticari faaliyet var.

“Cardano’nun başarısız olduğunu düşünüyorsanız cahilsiniz”

Hoskinson sözlerine şöyle devam etti:

“Cardano ile muazzam miktarda ticari ilgi, çekiş ve topluluk çabası var…. Her şey düşünüldüğünde, ekosistem oldukça sağlıklı ve yaşayabilir.”

Geçen yılki tahminin o zamanından bu yana, Cardano’nun nüfus büyüklüğünde üç katına çıktığını ve açıkçası çok fazla değer birikimi olduğunu gördük. Tüm alanda bir numaralı bahis ağıyız, taahhütler için bir numarayız (GitHub) ve Reddit’ten Telegram’a kadar her sosyal kanalda muazzam bir nüfusa sahibiz.

Hoskinson ayrıca Cardano’nun Grayscale Trust’a girdiğinden de bahsetti. Kurumsal kripto yatırım şirketi , 2 Temmuz’da Dijital Büyük Sermaye Fonuna ADA’nın eklendiğini duyurdu. ADA şu anda yalnızca Bitcoin ve Ethereum’un ardından üçüncü en büyük holding.

Özetledi:

“Projeye eleştiri getirenler bu noktada ya yanlış bilgilendirilmiş ya da kötü niyetlidir. Cardano, en hızlı büyüyen, en istikrarlı, en olgun ve sistematik kripto para projelerinden biri olmaya devam ediyor.”

Hoskinson ayrıca ekibinin son zamanlarda kaydettiği ilerleme hakkında bir güncelleme yaptı. Stabilcoin araştırmasında ekip, 14 Temmuz’da algoritmik stablecoin belgesini yayınlayacak. “Omega devam ediyor, Mithril belgesini zaten yayınladık, henüz temizlenmekte olan ve kesinleşen bir Hydra Pay belgemiz var ve yakında çıkacak.” topluma anlattı.

Kaynak: cryptonewsflash

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!