Altcoin Haberleri

Solana Üzerine İnşa Edilen Yeni Altcoin, Binance’de Listelendikten Sonra Yükselişe Geçti!

Solana (SOL) ağı üzerine kurulu yeni bir altcoin, küresel kripto para borsası Binance’de listelendikten sonra yükseliyor.

Altcoin aralık ayında piyasaya sürüldü

Geçen yılın Aralık ayında piyasaya sürülen Bonfida (FIDA) ürün paketi, Solana bölgesinde merkezi olmayan finansın (DeFi) geleceğini hedefleyen üç ana hedefle oluşturuldu.

Binance duyurusuna göre,

“Bonfida, Solana üzerine kurulu bir ekosistemdir ve aşağıdakileri içeren ürünlerden oluşur:

Zincir üzerinde sürekli bir takas.

Açık artırma ve okunabilir Solana adreslerini işlemek için Solana ad hizmeti.

Kullanıcıların alım satım stratejilerini otomatikleştirmesine ve Serum DEX’te kopya alım satımı yapmasına olanak tanıyan Bonfida Botları.”

altcoin

Bonfida, Çarşamba günkü duyurunun ardından yaklaşık %20 artışla 5.54$’dan 6.59$’a yükseldi ve CoinGecko’ya göre şu anda 6.07$ seviyelerinde işlem görüyor.

FIDA belirteci, sahiplerine değer tahakkuk, bahis ödülleri ve ücret indirimleri sunuyor.

Solana tabanlı Serum merkezi olmayan değişim, kendisini izinsiz, yüksek hızlı ve düşük maliyetli olarak lanse ediyor. Yerel belirteci SRM’dir.

Bonfida, Serum platformuyla nasıl etkileşime girdiğini açıklıyor,

“Serum teknolojik bir canavar, ancak tam potansiyeline ulaşması için güçlerinin kullanılması ve çıkarılması gerekiyor.

Bonfida’nın GUI’si, kullanıcıların DEX ile sorunsuz bir şekilde etkileşime girmesine ve potansiyelinden yararlanmasına olanak tanır. Bonfida, çizelgeleri, piyasa emirlerini ve TradingView verilerini Serum’a ilk tanıtan [oldu].”

Proje web sitesine göre, Bonfida’nın AKG Venture, Fisher8, CMT Digital ve Three Arrows Capital gibi çok sayıda ortağı var.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!