Altcoin Haberleri

Shytoshi Kusama, Shibarium’un İlerlemesini Nasıl Artırabileceğini Açıkladı!

Shiba Inu’nun (SHIB) baş geliştiricisi, yeni SHIB Portalının ekosistemin yaklaşmakta olan katman-2 projesinin ilerlemesini nasıl artırabileceğini ele alıyor.

Önde gelen bir SHIB sadık geliştiricisi aracılığıyla konuşan takma adlı geliştirici Shytoshi Kusama, geçen hafta başlatılan “Join Shibarium” portalının, projenin gelişmesi için gereken profesyonel firmalar ve düğüm doğrulayıcılarla bağlantı kurmasına yardımcı olduğunu söyledi.

“Bunun bir topluluk oluşturmanın gerçek yolu olduğunu düşünüyoruz. İdeal olarak, bu alım sistemi en iyi projeleri bulmamızı ve onları yardım edebilecek veya destek olabilecek diğer kişilerle bir araya getirmemizi sağlayacak.

Orduyla buluşmamızı ve bu süreçte organize olmamızı sağlayacak. Shibarium’un profesyonel şirketlerle erişimini artırmamıza ve geçmişte bağlantı kurduğumuz işletmelerle ilişkilerimizi yeniden kurmamıza olanak tanıyacak. Son olarak, doğru doğrulayıcıları bulmamıza yardımcı olacak.”

shibarium haberleri

Shibarium mart ayında kullanıma sunulabilir

Daha önce, Shibarium’un neredeyse tamamlandığı ve lansman için neredeyse hazır olduğu bildirilmişti. Belirli bir tarih verilmemiş olsa da projenin beta sürümünün Mart ayında kullanıma sunulması planlanıyor.

Shytoshi Kusama’ya göre, projeyi geliştirmek için kimsenin özel bir izne ihtiyacı olmasa da, geliştirme ekipleri bu izne ulaşmaya çalışmalı.

“Unutmayın ve bu önemli, Shibarium için derleme yapmak için giriş formunu doldurmanıza gerek yok. Shibarium ile herkes geliştirme yapabilir ancak siz ve projeniz bundan sonra neler olacağı hakkında bilgi sahibi olmak ve birlikte inşa ettiğimiz şeyin bir parçası olmak istiyorsanız, projenizden en az bir ekip üyesi muhtemelen bize ulaşmalıdır.”

SHIB, haber yazıldığı sırada 0,000011$’dan işlem görüyor ve son 24 saat içinde kısmi bir düşüş yaşadı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!