ALTCOİN

Kripto Tüccarı Poppe, Ethereum ve 5 Altcoin İçin Tahminlerini Güncelledi!

Popüler kripto analisti ve tüccarı Michaël van de Poppe, Ethereum’un (ETH) fiyat yolunu 20.000 dolara çıkarırken aynı zamanda Chainlink (LINK) ve diğer dört altcoin için ralli tahmininde bulunuyor.

Altcoin rallileri yakın

Kripto stratejisti, 424.200 Twitter takipçisine 2017 boğa piyasası yörüngesinin ardından Ethereum gördüğünü söylüyor.

“ETH 2017 ve ETH 2021 arasında güzel bir karşılaştırma . 2017’de benzer bir yapıya sahipti ve %50’lik bir düzeltme ile güneye doğru kırıldı. Şimdi aynı fiyat hareketi %35’lik bir düzeltme ile gerçekleşiyor. ETH başına 15.000-20.000 dolar yolu hala açık.”

image 52
Kaynak: Van de Poppe/Twitter
image 53
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto analisti ayrıca merkezi olmayan oracle ağı Chainlink’te Bitcoin’e (LINK/BTC) karşı iyimser. Van de Poppe, LINK’in 29.42 $ değerinde 0.0007 BTC’de dirence doğru yükseldiğini ve mevcut 0.00055 BTC’den (23.11 $) %27’lik bir hareketi temsil ettiğini görüyor.

“Chainlink: İlk 20’deki en düşük değer biçilen madeni para. Bu ve o yarışlar konusunda hala iyimserim .”

image 54
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yatırımcının radarındaki bir sonraki kripto para, dağıtılmış uygulamalara, kurumsal kullanım durumlarına ve kripto işlemlerine güç sağlamak için tasarlanmış bir blok zinciri platformu olan Elrond (EGLD). Van de Poppe’ye göre Elrond, Bitcoin’e (EGLD/BTC) karşı 336,25 dolar değerindeki 0,008 BTC hedefine yönelik güçlü bir ralli için hazırlanıyor.

“Bu her zaman en erken koşuculardan biridir. Bu yılın başlarında, Şubat da ilk madeni paralardan biri olarak koştu. Güzel [destek/direnç] çevirme. Sanırım bu seviyeyi koruyoruz ve [0,008 BTC]’ye bir koşumuz daha var.”

image 55
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Sıradaki ödeme altyapısı platformu COTI (COTI), Van de Poppe’nin %100’ün üzerinde bir dalgalanmayı ateşlemek için 0,48 ABD Doları veya 0,41 ABD Doları desteğinin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor.

“Bu iki seviyeden birinin değişmesi ve 1 dolara devam etmesi muhtemel.”

image 56
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Tacirin radarındaki bir diğer kripto para ise, merkezi olmayan bir ekonomiyi güçlendirmeye odaklanan bir blok zinciri olan Harmony (ONE). Van de Poppe’ye göre Harmony, Bitcoin çiftinde (ONE/BTC) şu anki 0,00000368 BTC (0,15 $) değerinden %90’lık bir ralliye hazırlanıyor.

“Muazzam [destek/direnç] bu seferki dönüşü ve zıplaması. Bu harika! Sıradaki 0.000007 BTC’den (0.29 $) önce biraz daha fazla düzeltme görebileceğimiz devam etme olayına baktığımızda.

image 57
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Van de Poppe’nin listesindeki son para, merkezi olmayan makine öğrenimi ağı Fetch.ai (FET). Kripto strateji uzmanına göre, Fetch.ai, önceki 0,000014 BTC (0,59 $) direncini desteğe dönüştürdükten sonra Bitcoin (FET/BTC) karşısında yükseliş eğiliminde görünüyor.

“Muhtemelen 0.00005 BTC (2.10 $) için hazır.”

image 58
Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!