ALTCOİN

Ethereum Tabanlı Oyun Altcoin, Binance Borsasında Listelendikten Sonra Yükseliyor!

Oynaması ücretsiz bir oyun altcoini, küresel kripto ticaret platformu Binance’de listelendikten sonra ciddi bir büyüme görüyor.

Illuvium (ILV), değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) kullanan merkezi olmayan bir rol yapma oyunudur (RPG). Açık dünya macera oyunu, Ethereum (ETH) blok zinciri üzerine inşa edilmiştir ve yerel kripto varlığı Binance’de ilk çıkışını yapmıştır.

Binance etkisi devam ediyor

Oyun, oyuncuların ILV jetonunu oyun içi para birimi olarak kullanarak çevrimiçi savaş yoluyla NFT yaratık jetonlarını toplamasına izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Oyuncular ayrıca kazandıkları ILV jetonlarını stake edebilir ve daha sonra bunları gelecekteki protokol güncellemelerine oy vermek ve oyun gelirinden bir pay almak için kullanabilirler.

kriptoup illuvium
Ethereum Tabanlı Oyun Altcoin, Binance Borsasında Listelendikten Sonra Yükseliyor! 1

Illuvium, proje geliştiricilerine göre, kullanıcıların normalde NFT ticaretiyle ilişkili gaz ücretlerini ödemekten kaçınmalarına izin vermek için ImmutableX blok zincirini de kullanıyor .

“NFT projelerinin ve kullanıcılarının şu anda karşılaştığı başlıca sorunlardan biri, Ethereum ağında işlem gerçekleştirmenin maliyetidir.

ETH’nin işleyebileceği işlem sayısındaki sınırlamalarla, ağdaki kullanıcılar işlemlerinin hızlı bir şekilde sonuçlanmasını sağlamak için gaz fiyatlarını yükselttiler… ImmutableX bunu değiştirerek kullanıcıların gaz ücreti ödemeden NFT’lerini takas etmelerini sağlıyor.”

CoinMarketCap’e göre Illuvium, yazı yazılırken 24 saatlik en yüksek seviyesi olan 641$’dan %11 düşüşle 577$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!