Bitcoin Haberleri

Kripto Stratejistine Göre, Bitcoin (BTC) İçin Parabolik İlerleme Geliyor

Bir kripto para analisti, Bitcoin‘in (BTC) önder olduğu dijital varlıkların, yıl sonuna kadar tüm zamanların en yüksek değerine ulaşacak büyük bir yükseliş hareketine hazır olduğunu ifade ediyor.

Yeni bir video yayınlayan ve Credible Crypto takma adını kullanan analist, 343.200 Twitter takipçisiyle, Bitcoin’in şu an itibariyle beş dalgadan oluşan bir yükseliş eğilimine girdiğini paylaşıyor.

Özellikle, analist BTC’nin, genellikle yukarı yönlü parabolik bir eğilim oluşturan üçüncü büyük dalga sürecinde olduğunu belirtiyor.

“Çoğunlukla üçüncü dalga en güçlü olur. Bu yapının dışına çıktığımızda hızlı bir büyüme bekleyebiliriz…

Aylık bazda 10.000 dolarlık artışlardan bahsetmiştim, ve bu, konsolidasyondan çıktığımızda görmeyi umduğum tam da budur.”

Credible Crypto, kalabalık psikolojisinin genellikle dalgalar şeklinde belirdiğini ve bu yüzden gelecekteki fiyat hareketlerini tahmin etmek için Elliott Dalga teorisi adlı gelişmiş teknik analiz yaklaşımını kullanıyor.

Bu teoriye göre, bir varlık yükseliş trendi gösterdiğinde, birinci, üçüncü ve beşinci dalgalar hızlı fiyat artışı dönemlerini yaşar. Teori ayrıca, her ana dalga içinde alt dalgalar olarak bilinen daha küçük beş dalga hareketi olduğunu belirtiyor.

Credible Crypto’ya göre, Bitcoin büyük olasılıkla üçüncü ana dalgasının üçüncü alt dalga hareketini başlatmak üzere;

“Bir sonraki yükseliş hareketinde 42.000 dolar seviyelerini görmeye başlayacağız.”

telegram 12
grf4
Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto’nun analizine göre, Bitcoin‘in üçüncü büyük dalgasının dördüncü alt dalga hareketini tamamlamak için Ekim ayına kadar 58.000 dolar seviyesine çıkması ve ardından 49.000 dolara geri çekilmesi bekleniyor. Grafiği incelersek, Bitcoin’in Kasım ayına kadar beş dalgalı yükseliş trendini tamamlayarak 75.000 dolara kadar çıkacağını görebiliriz.

Yazıldığı anda, Bitcoin’in değeri 29.345 dolar.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!