Bitcoin Haberleri

Kripto Analistine Göre Bitcoin Parlayabilir!

Önde gelen bir kripto para birimi uzmanı, Bitcoin‘in (BTC) şu anki piyasa durumunun, 2020’deki boğa döneminden hemen önceki bir paterni anımsattığına dikkat çekiyor.

Analizlerini paylaşan analist TechDev, Bitcoin’in mevcut aylık grafiğinin, üç yıl önceki BTC fiyat hareketlerini hatırlattığını belirtti.

bitcoin haberleri

Bu analist, ayı piyasası direncinin kırılması ve yatay desteğin tekrar test edilmesi gibi iki durum arasındaki paralelliği vurgulayan bir grafik yayınladı.

“Biz bu aylık Bitcoin durumunu daha önce deneyimlemiştik. Son ivme itkişinin başlangıcında.”

TechDev’in grafiğine göz atıldığında, Bitcoin’in aylık destek seviyesinin yaklaşık 25.000$ olduğunu görmekteyiz. Şu anda, BTC 25.723 dolardan işlem görüyor.

Analizlerine ek olarak, BTC’nin geniş zaman aralığındaki net bir yükseliş trendini göstermek amacıyla, Bitcoin’in ters grafik versiyonunu da yayınladı.

“Her ne kadar riskli görünse de, Bitcoin’in hala özlenen bir değeri var.”

TechDev’in grafiğine baktığımızda, bir ivme belirleyici olan Bitcoin’in fiyatının ve göreceli güç endeksinin (RSI), ilgili köşegen destek çizgilerinin altına düştüğünü görmekteyiz. Analistin bir ters grafik kullandığını göz önüne aldığımızda, bu destek seviyelerinin aşılmış olması, fiyat ve momentumun BTC boğaları lehine olduğunu işaret ediyor.

Grafik ayrıca, TechDev’in Bitcoin’in 80.000 $ civarında rekor bir seviyeye çıkmasını beklediğini gösteriyor.

telegram 12

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!