Bitcoin Haberleri

Max Keiser, 2023’ün Bitcoin Yılı Olacağını Söyledi!

Bitcoin’in ateşleyicisi Max Keiser, BTC’nin 2024’te planlanan yarılanma olayından önce rallileri ateşleyebileceğini söyledi.

Stansberry Research ile yaptığı yeni bir röportajda, uzun süredir BTC boğası olan Keiser, BTC’nin fiyatının önümüzdeki on yıl boyunca yükseleceğini söyledi.

“Bitcoin’in 13 yıldır yönü yukarı ve önümüzdeki 20, 30, 40, 50 yıl boyunca da yukarı olacak, yani bu bir numara. Bu çözüldü, yön yukarı.”

Bitcoin her zamankinden daha sağlıklı

BTC’nin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinden yaklaşık %75 düşmüş olsa da Keiser, piyasa değerine göre lider blok zincirinin hashrate’inin rekor seviyelerde olduğunu ve BTC’nin her zamankinden daha sağlıklı olduğuna işaret ettiğini söyledi.

bitcoin haberleri

Hashrate, Bitcoin ağına tahsis edilen toplam işlem gücünü gösterir ve daha yüksek bir hashrate saldırgana karşı daha güvenli olan ve giderek daha sağlam bir ağa işaret eder.

“Dışarıda araştırma ve çalışma yapmak isteyen herkes; mevcut fiyatın, piyasadaki herhangi bir kripto paradan daha iyi performans göstereceğini, taşınabilir, müsadere edilemez, sansürlenemez bir mülk ile mükemmel bir girişi olduğunu görecek.

Ve bence altından daha üstün… Ben ağın gücüne bakıyorum, baktığım rakam bu. Fiyata çok fazla bakmıyorum, ağın nasıl gittiğine, hashrate’in nasıl gittiğine ve insanların ağa sermaye katkısı yapıp yapmadığına bakıyorum. BTC tüm zamanların en yüksek seviyesinde. Yani benim için Bitcoin bugün tüm zamanların en yüksek seviyesinde.”

Keiser, Bitcoin’in 2023’te “kesinlikle” büyük hamleler yapabileceğinin altını çizdi ve “fiyat her zaman olduğu gibi yetişir” dedi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!