Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

ABD Milletvekilleri, Federal Rezerv Başkanı Jerome Powell’ı Kripto ve Dijital Varlıkların Gelişimini Desteklemeye Çağırdı!

İki partili ABD milletvekili grubu, Federal Rezerv Bankası Başkanı Jerome Powell’ı merkezi olmayan dijital varlıkların geliştirilmesini ve benimsenmesini desteklemeye çağırıyor.

Temsilciler Tom Emmer, Ro Khanna, Darren Soto, Glenn Thompson, Frank Lucas, Eric Swalwell ve Ted Budd tarafından imzalanan bir mektup, birleşik bir düzenleyici çerçevenin eksikliğinin dijital varlıkların büyümesini ve yeniliğini boğduğunu söylüyor.

“Amerika Birleşik Devletleri’nde dijital varlıklar, Federal Rezerv Kurulu, Mali Suçları Uygulama Ağı, Menkul Kıymetler Borsası Komisyonu, Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu ve diğerleri dahil olmak üzere birden fazla düzenleyicinin çakışan düzenlemesine tabidir. Kripto para biriminin benimsenmesi, saklama, vergi politikası, muhasebe uygulamaları ve diğer hayati gereksinimler gibi konuları ele alan düzenleyici netlik eksikliği nedeniyle aksadı.”

kripto para

Milletvekilleri ayrıca, geçerli düzenleme-yürütme yaklaşımının, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki dijital varlık endüstrisinin genişlemesinin önünde bir engel olduğunu kanıtlıyor .

“Bu belirsizlik göz önüne alındığında, dijital varlıklar için düzenleyici ortam, yaptırım eylemleriyle tanımlandı, belirsizliğe neden oldu ve girişimcileri ABD’de yatırım ve yenilik yapma konusunda isteksiz bıraktı, bu da yüksek ücretli teknoloji işlerini ve şirketlerini ihraç etmenin zararlı etkisine sahipti. ülkemizin.

Federal Rezerv Kurulu, Amerika’nın finansal inovasyonda lider kalmasını sağlamak için kripto para birimleri gibi dijital varlıklar için politika kılavuzunun geliştirilmesi ve saklama ve muhasebe gibi diğer kritik ilgili politika konuları konusunda diğer federal düzenleyicilerle koordine etmek için hangi adımları atıyor?

Temsilciler mektubu, Powell’a kripto ve diğer dijital varlıkların gelişimini teşvik eden düzenleyici bir ortam oluşturmak için diğer devlet kurumlarıyla işbirliği yapması için dilekçe vererek sonlandırıyor.

“Merkezi olmayan dijital varlıklar ve dijital varlık ekosistemleri, bireysel Amerikalıları güçlendirir ve herkes için fırsatlara büyük erişim sağlar – bu, daha iyi finansal hizmetlere ve ürünlere erişme fırsatı veya yenilik yapma, sermaye oluşturma, projeler başlatma ve istihdam yaratma fırsatı olsun. . Fed’in yerel inovasyonu ve yaygın dijital varlık benimsemesini desteklemek için diğer düzenleyicilerle çalışması zorunludur.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!