Altcoin Haberleri

Kripto Analisti Benjamin Cowen’e Göre Cardano (ADA) için ‘Karar Zamanı’ Hızla Yaklaşıyor!

Popüler bir kripto analisti, Ethereum (ETH) meydan okuyucusu ve akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) için “karar zamanının” geldiğini söylüyor.

Yeni bir video güncellemesinde Cowen, 723.000 YouTube abonesine ADA’nın şu anda önde gelen altcoin Ethereum’un 2016/2017 pazar yapısını yansıtıyor olabileceğini ve 2017’de 100 kattan fazla patlamadan önce 2016 sonlarında kısa bir süre yeni düşük seviyelere düştüğünü söyledi.

Cowen’in belirttiği gibi, ADA yakın zamanda, 20 haftalık basit hareketli ortalamadan (SMA) ve 21 haftalık üstel hareketli ortalamadan (EMA) türetilen bir piyasa göstergesi olan boğa piyasası destek bandında rötuş yaptı. Grup şu anda 1.20 dolar civarında seyrediyor.

cardano

Cardano yazı yazılırken 1,20 dolardan işlem görüyor, bu bir hafta önce işlem gördüğü fiyatla aynı. Bununla birlikte, piyasa değerine göre dokuzuncu sıradaki kripto varlığı geçen ay neredeyse %43 arttı.

Cowen, Cardano’nun Ethereum’un 2016/2017 yukarı hareketini taklit edecekse, ADA’nın önümüzdeki iki ay içinde mevcut aralığının 2.60 $ civarındaki en üstüne geri dönmesi gerektiğini açıklıyor.

“Aradığımız şey, yine karar verme zamanı olduğu fikriyle, mesele şu ki, Ethereum [2016/2017’de] aynı piyasa yapısına sahipti, burada her yerde bir çeşit pinpon oynuyordu ve sonuçta bu aralığa çıktıktan yaklaşık bir yıl sonra boğa piyasası destek bandına geri döndük…

[ETH] yaklaşık bir aydan bir buçuk aya kadar onun etrafında konsolide oldu ve sonra ayrıldık. ADA çok benziyor.” 

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!