ALTCOİN

Kripto Analisti Jason Pizzino’ya Göre Cardano, Boğa Döngüsü Bitmeden Önce %290 Ralliyi Ateşleyebilir!

Popüler kripto analisti ve tüccarı Jason Pizzino, Cardano’nun mevcut boğa döngüsü sona ermeden önce %290’lık bir hamle yapabileceğini tahmin ediyor.

Yeni bir strateji oturumunda, teknik tüccar 205.000 YouTube abonesine Cardano’nun (ADA) tankta daha fazla benzin kaldığına inandığını söylüyor.

Pizzino, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisine bakarak gelecekteki fiyat hareketini tahmin eden Elliott Wave teorisini kullanarak ADA’nın bir sonraki ayağı için durumu ortaya koyuyor.

Teori, bir boğa piyasasının, bir, üç ve beşinci dalgalar sırasında bir varlığın toplandığı ve ikinci ve dördüncü dalgaları düzelttiği beş dalgalı bir döngü izlediğini öne sürüyor.

kriptoup cardano 3
Kripto Analisti Jason Pizzino'ya Göre Cardano, Boğa Döngüsü Bitmeden Önce %290 Ralliyi Ateşleyebilir! 1

Pizzino’ya göre Cardano, 1’den 4’e kadar olan dalgaları çoktan tamamladı ve şu anda beşinci ve son dalganın ortasında.

“Dalgaların benzer şekilde oynadığını görmek beni heyecanlandırıyor. Yani bu dalga en büyüğüdür (0,10 dolardan 2,47 dolara yükseliş). Elliott’a bakıyorsanız, üçüncü dalga her zaman en büyük dalgadır. Birinci dalga (0,01 dolardan 0,17 dolara ralli) ve beşinci dalga (mevcut bacak) genellikle eşittir, olması gerekmez ama muhtemelen görebildiğimiz şey bu. Bize bazı rakamlar vermek için, sadece bazı fiyatlandırmalarla spekülasyon yapacağız. 

Bu ikinci dalga (0,15 dolardan 0,08 dolara geri çekilme)… Ve bu dördüncü dalga (2,47 dolardan 1.00 dolara düzeltme).”

Pizzino, Cardano’nun beşinci dalgasının yüksekliğini hesaplamak için ADA’nın Nisan 2020 ile Temmuz 2020 arasında %900 civarında toplandığı ilk dalgasının gücüne bakıyor.

“Haziran ve Temmuz aylarında belirlenen en düşük seviyeden %800 veya %900 yaparsak ne elde ederiz… Bu bizi 8$ sınırına getirir… Belki o noktadan itibaren %1.000 getiriye ulaştık. Bu bizi 10$ veya 11$’a çıkaracak. Bu nedenle, geç kalıyorsanız veya bu noktadan sonra ortalama dolar maliyetini düşünüyorsanız, bunu aklınızda bulundurun. Tüm iyi koşular sona erecek. ”

Cardano’nun şu anki 2,80 $ değerinde, Pizzino’nun maksimum 11 $ hedefi, %290’ın üzerinde bir yukarı potansiyele işaret ediyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!