Altcoin HaberleriKripto Borsa Haberleri

Coinbase Rallileri Tetikleyen 5 Yeni Altcoin Projesini Listeliyor!

En iyi ABD kripto borsası Coinbase tarafından ani bir listelemenin ardından sürpriz bir token grubu harekete geçti.

Yeni bir duyuruda borsa, uygun likidite koşulları karşılandığında beş düşük piyasa değerli altcoinin Coinbase Pro’da işlem görmeye başlayacağını söylüyor.

Cryptex Finance, yerel belirteci CTX’e yönetim ve güvenlik sağlayan bir Ethereum protokolüdür. Protokol , yatırımcılara toplam kripto para birimi piyasa değerine maruz kalma imkanı sunan TCAP adlı ikinci bir tokeni yönetiyor.

Cryptex Finance başlangıçta %30,7 artışla 7,60 dolardan 9,94 dolara yükseldi, ancak o zamandan beri dalgalı fiyat hareketi gördü. Şu anda bugün %49.02 arttı ve 11.06$’dan işlem görüyor.

Ayrıca, kısaltması “Merkezi Olmayan Bilgi Varlığı” anlamına gelen Dia (DIA) Coinbase Pro’dan yeşil ışık alıyor. Proje, Web 3.0 için zincirler arası ve açık kaynaklı oracle’lar sunuyor.

coinbase

Dia %53.4 yükselerek 0.73$’dan 1.12$’a yükseldi ve o zamandan beri 1.20$’a doğru mücadele etti ve gün için %54.19’luk bir kazanç elde etti.

Sırada, merkezi olmayan finans (DeFi) alanında hem kurumsal borçlanma hem de sabit getirili krediler sunan bir finansman protokolü olan Maple (MPL) var.

Akçaağaç hemen 9.92 dolardan 11.71 dolara sıçradı ama orada durmadı. MPL şu anda 15.99$’dan işlem görüyor ve toplamda %61.1’lik bir kazanç elde ediyor.

Coinbase Pro listesine katılan bir diğer altcoin, Avrupa merkezli bir finansal hizmetler uygulaması olan Pluton (PLU). Kullanıcılar, platformda kripto varlıklarını takas etmenin yanı sıra ödüller kazanabilir.

telegram 12

Coinbase duyurusunun haberi Pluton’u dikey gönderdi ve bir anda %242 artarak 6.78 dolardan 16.43 dolara yükseldi. PLU düzeltmeden önce 17.44$’da zirve yaptı, ancak gün için %143 artışla 15.52$’da kaldı.

Listenin sonuncusu, bir dizi dijital varlıkla stake yapmaya izin vermek için DeFi’yi kullanan Unifi Protocol DAO’dur (NFI).

Unifi Protocol DAO ayrıca fırlatma rampasını da vurdu ve yaklaşık %42 oranında 4,43 dolardan 6,29 dolara sıçradı. UNFI biraz geri çekildi ancak gün için hala %30.36 arttı ve 5.76$’dan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!