Altcoin Haberleri

Kripto Analisti: Ethereum İçin Geri Çekilme Sona Ermek Üzere!

Bitcoin’in (BTC) 2018 ayı piyasası dibini tahmin eden kripto stratejisti, Ethereum’un (ETH) düşüş eğiliminin son aşamalarında büyük olasılıkla olduğunu söylüyor.

Kripto stratejisti Smart Contracter, Ethereum’un yükselişe geçmeden önce son ayağını tamamlamaya yakın olduğunu söyledi.

Smart Contracter, Ethereum’un 2.000 doların üzerindeki hedefine doğru yükselmeden önce gelecek aya kadar yaklaşık 1.200 dolara düşeceğini tahmin ediyor.

“Temmuz ayındaki yükselişi düzelterek bu ETH düzeltmesinin son aşamasındayız.

Ağustos ayının zirvesinden bu yana bunu adım adım planlıyoruz, uzun vadeli alımlar aramaya başlamadan önce sadece %10 ya da daha fazla düşüş var.”

ethereum
kaynak: smart contracter/twitter

Akıllı Müteahhit, sektörde, dalgalar halinde tezahür etme eğiliminde olan kalabalık psikolojisini takip ederek gelecekteki fiyat hareketini tahmin etmeye çalışan teknik bir analist yaklaşımı olan Elliott Wave teorisinin en iyi uygulayıcılarından biri olarak bilinir.

Analistin grafiğine göre Ethereum, yeni bir yükseliş için zemin hazırlayacağına inandığı bir C dalgasının ortasında.

Geçen ay Ethereum 1.600 dolar civarında işlem görürken Smart Contracter, bir sonraki ralli için yerel bir dip oluşturmadan önce ETH’nin bu ay 1.800 dolar (B dalgası) civarında daha düşük bir yüksek baskı yapacağını tahmin etmişti.

Şimdiye kadar, Ethereum analistin senaryosunu takip ediyor gibi görünüyor.

telegram 12

“Görünüşe göre daha büyük ABC, ETH’de beş dalga yükselişini düzeltiyor. Bu, şimdilik bir A dalgası gibi görünüyor ve yakında daha düşük bir seviyeye ulaşacak bir sıçrama bekleniyor.

Bence, oraya vardığımızda yapının doğru görünmesi şartıyla, 1300 dolar hala alım için bakılacak yer.”

seri82 kriptoup
kaynak: smart contracter/twitter

Ethereum, gün içinde %2’nin üzerinde düşüşle 1.444 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!