ALTCOİN

Ethereum için Tarihi Ralli Görünüyor mu? Kripto Analisti Benjamin Cowen, ETH Fiyat Eylemini 2017 Boğa Döngüsü ile Karşılaştırdı!

Popüler kripto analisti Benjamin Cowen’e göre Ethereum (ETH), 2016/2017 boğa koşusunun ilk aşamalarını taklit ediyor olabilir.

Yeni bir YouTube güncellemesinde Cowen, 722.000 abonesine Ethereum’un mevcut fiyat modellerinin, 2016’da ve 2017’nin başında 7 ila 14 dolar arasında zıpladığı zamana benzer bir yeniden birikim aşamasında olduğunu gösterdiğini söyledi.

ethereum
ethereum için tarihi ralli görünüyor mu? kripto analisti benjamin cowen, eth fiyat eylemini 2017 boğa döngüsü ile karşılaştırdı! 1

Ethereum, Mart 2017’de bu aralığı kırdı ve Ocak 2018’e kadar 1.440 $ değerini aştı.

“Bu [2016/2017] çubuk kalıbını üst üste bindirirseniz ve biz onu [şimdi] bu hareketten üst üste koyarsak, fark edeceğiniz şeylerden biri bu hareketlerde pek çok benzerlik olduğudur…

Yukarı çıkıyorsunuz, geri geliyorsunuz, tekrar yukarı çıkıyorsunuz, kısa vadede orada bir tür çift tepe gibi bir şey, uzun bir kanama geri geliyor ve sonra tekrar yukarıya yavaş bir hareket.

Bu, Mayıs ayının başında aralığın en üstüne çıkmak ve ardından yaz aylarında bir kırılma görmek anlamına gelir.”

Cowen, ETH ile ilgili risk olduğunu ve tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkan fiyat artışlarının hiçbir zaman kesin bir şey olmadığını vurgulayarak bu dalgalanmanın ortasında dikkatli olunmasını teşvik ediyor.

ETH, yazı yazılırken geçen hafta %13’ten fazla artışla 3.393.41 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!