Altcoin Analizleri

Kripto Analisti, Binance Coin (BNB) İçin “Çirkin” Olabileceği Uyarısında Bulundu

Bir kripto para analisti, Ethereum‘un iki rakibi hakkında gelecekteki yolu belirlerken, Binance Coin (BNB) ile ilgili bir uyarıda bulunuyor.

Altcoin Sherpa adlı analist, Binance Smart Chain’in yardımcı tokeni BNB’nin olumsuz sinyaller gönderdiğini belirtiyor.

Altcoin Sherpa’ya göre, eğer BNB mevcut destek seviyesini koruyamazsa, Haziran 2022’deki en düşük seviyelere geri dönmek için %20’den fazla bir düşüş yaşayabilir.

“BNB: Bu düşük seviyelerin altında durum gerçekten kötüleşiyor. Eğer bu mevcut bölge kaybolursa, 180 dolar veya daha düşük bir seviye görebiliriz. Bu durumda çok fazla Korku, Belirsizlik ve Şüphe (FUD) var, kişisel olarak ben burada uzun süre kalmazdım.”

grf3
kaynak: altcoin sherpa/twitter

BNB, bu yazının yazıldığı sırada 244 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Sonraki sırada Avalanche (AVAX) bulunuyor. Ethereum’un rakibi olan bu kripto paranın orta vadede değer kazanabileceğini öngören analist, Avalanche’ın 200 günlük üstel hareketli ortalamanın (EMA) altında seyrettiği sürece dikkatli olunması gerektiğini belirtiyor.

“AVAX: 200 günlük EMA tam burada, bu yüzden dikkatli olmalısınız. Ancak orta vadede bunun daha da yükseleceğini düşünüyorum.”

grf54
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Avalanche, bu yazının yazıldığı sırada 14,28 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Altcoin Sherpa, Cosmos’a (ATOM) geçerek, piyasa değeri bakımından 26. en büyük kripto para biriminin kısa ve orta vadede düşük beklentilere sahip olduğunu ifade ediyor.

telegram 12

“ATOM: Kısa veya orta vadede bunun çok iyi olacağını düşünmüyorum. Temel özellikler iyi ama şu an için bunu satın almak için bir sebep göremiyorum. ATOM, 2021’de mükemmel bir performans sergiledi ancak bir süre daha konsolidasyon sürecinde olacağını düşünüyorum.”

grf2
kaynak: altcoin sherpa/twitter

Cosmos, bu yazının yazıldığı sırada 9.52 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!