Altcoin Analizleri

Hashflow Token (HFT), Büyük Bir Ralliye Hazırlandığına Dair Sinyaller Veriyor!

Popüler bir kripto stratejisti, Ethereum (ETH) altcoin piyasasında gözden kaçan bir proje olan Hashflow Token için büyük bir artış öngörüyor.

Cantering Clark takma adlı analist, Twitter takipçilerine Hashflow Token (HFT) projesinde büyük bir potansiyel olduğunu belirtti.

“Son paylaştığım şeritsiz grafik, bu hafta 3 kat arttı. Bu nedenle, sabırlı bir şekilde bekleyerek bir nokta pozisyonu oluşturuyorum, çünkü önümüzdeki dönemde önemli bir hareket beklentisi var. Bunun nedeni ise:

  • Yeni bir token ve ilgi çekici bir grafik etkisi
  • Orta büyüklükte bir token olduğundan, hacim açısından önemli olabilir
  • Düşük birim fiyatı sayesinde, yatırım için düşük bir eşik

Bol şanslar, kazançları paylaşacağım.“

hashflow token (hft) analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Hashflow Token birikim döneminden önce yükselişe geçecek

Cantering Clark, öncelikle bir şeritsiz grafik paylaşmış olsa da sonunda takip ettiği düşük değerli bir altcoin’in adını açıkladı.

“Bu altcoin mikro sınır değil ama çok küçük de değil, bu yüzden dikkatli olmakta fayda var. Ancak Hashflow Token, uzun bir düzeltici yeniden birikim döneminden önce muhtemelen daha da yükseleceğe benziyor.

Ben bu altcoin’de uzun pozisyonda bulunuyorum.”

hashflow token (hft) analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Hashflow, kripto varlıkları arasında 262. sırada yer alan ve 110,87 milyon dolarlık piyasa değerine sahip bir tokendir. Haberin yazıldığı an itibariyle 0,62 $ seviyesinden işlem gören Hashflow Token, son 24 saat içinde %20’nin üzerinde bir artış kaydetti. Analistlere göre, HFT’nin grafiği 1,02 $’a kadar yükselebilir. HFT güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Blockchain projesi olan Hashflow, kısa bir süre önce 2023 yılına dair bir yol haritası yayınladı.

Hashflow, Ethereum ağı üzerine kurulu ve birlikte çalışabilirlik, sıfır kayma ve madenci tarafından çıkarılabilir değer (MEV) korumalı işlemler için tasarlanmıştır. Geleneksel olarak merkezi olmayan borsalar (DEX’ler), varlıkların talep üzerine ticaretini otomatik piyasa belirteçleri (AMM’ler) aracılığıyla gerçekleştirirken, Hashflow profesyonel piyasa yapıcıların likidite havuzlarını yönetebilmesi için teklif talebi (RFQ) modelini kullanır.

Ayrıca, Bitcoin (BTC) için önemli bir fiyat aralığı olan 22.200 doların civarında, analist Cantering Clark tarafından belirtiliyor. Kral kriptonun bu seviyede dirençle karşılaşabileceği veya ivme kazanarak aşabileceği söyleniyor.

“Bu bölge, momentum kaybı veya absorpsiyonun gözlemlenmesi gereken bir alan olarak dikkat çekmektedir.”

bitcoin analiz
kaynak: cantering clark/twitter

Bitcoin, haber yazılırken 21.783 dolardan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!