Altcoin Analizleri

Ünlü Analist, Ethereum ve Litecoin’deki Analizini Güncelledi

Bir kripto para birimi uzmanı, Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) hakkındaki görüşlerini yeniden değerlendirirken, ilk 100 altcoin arasında birinin yükseliş trendinde olduğunu belirtiyor.

Analist Bluntz, 223.600 Twitter takipçisine, piyasa değeri açısından şu anda 53. sıradaki Fantom’un (FTM) bir yükseliş dalgasının eşiğinde olduğunu ifade ediyor.

Bluntz, Elliot Dalga teorisini bir teknik analiz aracı olarak kullanarak, Fantom’un önemli bir Fibonacci düzeltme seviyesi civarında üç dalgalı bir düşüş modelini tamamlamış gibi göründüğünü ve ana yükseliş trendini devam ettirmeye hazır olduğunu belirtiyor. Elliot Dalga teorisine göre, üç dalgalı bir modelde bir düzeltme gerçekleşirken, beş dalgalı bir modelde ana trend oluşur.

“FTM’de güzel bir temel yapı oluşmaya başlıyor.

0,618 Fib seviyesinden gelen güçlü tepki ve 0,33 dolarlık en yüksek seviyeden gelen genel yapı, düzeltici bir ABC [dalga modeli] gibi görünüyor.

0,28 doların üzerinde ve bence FTM havalanıyor.”

grf4417
kaynak: bluntz/twitter

Fantom, bu yazıyı yazarken 0,282 dolar değerinde.

ETH’yi inceleyen analist, Ethereum için “oldukça kasvetli” bir geleceğin daha düşük zaman dilimlerinde belirdiğini belirtiyor. Bluntz’un çizelgelerine bakılırsa, Ethereum’un 1.790 doların altına düşeceği tahmin ediliyor.

“Daha düşük zaman dilimlerinde ETH oldukça kasvetli görünüyor.”

grf906
kaynak: bluntz/twitter

Ethereum, bu yazıyı yazarken 1.885 dolardan işlem görüyor.

Litecoin’e gelince, Bluntz, bir grafikte piyasa değerine göre 11. en büyük kripto para biriminin önemli bir Fibonacci düzeltme seviyesinde üç dalgalı bir düzeltme modelini tamamladığını ve 102 doların üzerine çıkmak üzere olduğunu öne sürüyor.

grf573
kaynak: bluntz/twitter

Litecoin, bu yazıyı yazarken 99,82 dolardan işlem görüyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!