Altcoin HaberleriBitcoin Haberleri

Trader Lark Davis’e Göre Kripto Boğa Koşusunun 2022’ye Kadar Uzamasının Yedi Nedeni Var!

Popüler kripto analisti Lark Davis, Bitcoin (BTC) ve genel kripto piyasası boğa koşusunun 2022’ye kadar uzayacağını düşünüyor.

Davis 779.600 Twitter takipçisine, gelecek yıl bir fiyat artışı konusunda iyimser olmasının yedi nedeni olduğunu söylüyor.

İlk olarak, ABD düzenleyicilerinin 2022’de bir Bitcoin spot borsa yatırım fonunu (ETF) onaylayacağını düşünüyor. Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu yakın zamanda Grayscale ve Bitwise’ın Bitcoin ETF uygulamalarına ilişkin kararları erteledi.

Davis, tam teşekküllü bir Bitcoin ETF’nin piyasaya sürülmesine kadar piyasanın yükselişini sürdüreceğine ve ardından düşüşe geçeceğine inanıyor.

“Referans olarak, spot ETF onaylanmadan önce altın güçlü bir ralli yaşadı, ardından bir yıllık düşüş fiyatları ve ardından [bir] çok yıllı mega ralli izledi.”

boğa
Kaynak: TheCryptoLark/Twitter

Analist ayrıca döngülerin uzadığını, yani mevcut döngünün muhtemel zirvesinin 2022’de gerçekleşeceğini belirtiyor.

Ek olarak Davis, Ethereum’a (ETH) yapılacak büyük güncellemelerin genel boğa piyasasına katkıda bulunabileceğini söylüyor.

“Özellikle önemli olan, ETH’de 3 veya 4 X TPS olabilen hisse kanıtı, üçlü halving ve sınırlı parçalama dağıtımına geçiş.

ETH akıllı sözleşmelerin kralı olmaya devam ediyor, bu yüzden orada olanın tüm pazar için etkileri var.”

Analiste göre, gelecek vadeden diğer akıllı sözleşme platformları da bir rol oynayacak.

“Polkadot ve Cardano, piyasaya daha da fazla para çekecek olan çevrimiçi hale geliyor. Avalanche, Polygon, ETH L2 ve Solana büyümeye devam edecek.

Bu zincirler daha yeni başlıyor. Ayrıca tüm büyük zincirler ekosistem teşviklerinde milyarlarca dolar taahhüt etti.”

Ayrıca oyun ve metaverse jetonlarının büyük bir patlamanın eşiğinde olduğunu söylüyor.

“Oyun, on milyonlarca veya daha fazla yeni kullanıcı getirecek.

Metaverse, gelecekteki multi-trilyon dolarlık bir endüstridir. Bunun ne kadar büyük olacağını anlatmak zor ve 2022’de çok sayıda oyun ve metaverse lansmanımız var.”

Son olarak Davis, büyük yatırım parasının kriptoya yeni yeni girmeye başladığını savunuyor.

“Bunun, bu on yılın en iyi teknoloji yatırım sınıfı olduğunu anlamaya başlayan büyük para. Artı, enflasyonla çalışan yaygın kripto, beyinsizdir.

Yine de çoğu hala sıfırda, ancak bu şekilde kalmayacak! Halihazırda çok sayıda yüz milyon dolarlık bağış toplayanlar görüyoruz.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!