Bitcoin Haberleri

JPMorgan Tüm Bitcoin Yatırımcılarını Uyardı: “Çöküş Halen Devam Ediyor”

2021 05 20 15.14.49

J.P. Morgan stratejisti ve Bitcoin uzmanı Nikolaos Panigirtzoglou, popüler kripto para birimi Bitcoin’in bir aylık fiyat düşüşünü sona erdirmeye çalışırken daha uzun süre beklemesi gerekebileceği konusunda uyardı.

Panigirtzoglou yeni bir araştırma raporunda, “Daha önce Bitcoin’in 60.000 dolarlık eşiğin üzerine çıkamamasının mekanik olarak daha fazla düşüş momentumu sinyallerine ve diğer momentum azaltma ve düzeltmeler yoluyla elde edilen pozisyonların daha fazla gevşemesine yol açacağına inanıyorduk. tüccara göre pozisyon bazlı.” dedi.

Panigirtzoglou, Bitcoin’in orta vadeli gerçeğe uygun değerinin 24.000 ABD Doları ile 36.000 ABD Doları arasında olduğuna inanıyor.

jpmorgan 230 milyar dolarlik varligi brexit kapsaminda almanyaya tasiyor

Analist, Mayıs ayındaki Bitcoin çöküşünün kurumsal talebi ciddi şekilde zayıflattığına ve bunun da fiyatı şu anda üst sınırına getireceğine inanıyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!