Altcoin Haberleri

Grayscale’in DeFi Yatırım Ürünü, Kripto Ayı Piyasasının Ortasında İşlem Görmeye Başladı!

Devam eden kripto kışının ortasında dijital varlık yönetimi devi Grayscale’in merkezi olmayan finans (DeFi) yatırım ürünü, finans piyasası OTC Markets’ta işlem görmeye başladı.

Grayscale DeFi Fonu şu anda müşterilere merkezi olmayan borsalar; Uniswap (UNI)Curve (CRV), merkezi olmayan borç verme platformları Aave (AAVE)Compound (COMP)Ethereum (ETH) tabanlı stabilcoin DAI’yi destekleyen bir yönetişim tokenı olan Maker’a (MKR) maruz kalma olanağı sağladı.

grayscale haberleri

Grayscale’in yatırımcı çözümleri başkanı Rayhaneh Sharif-Askary:

“Yatırımcıların güvenli ürünler aracılığıyla dijital para ekosistemine erişimi hak ettiğine inanıyoruz ve şimdi onlara halka açık bir menkul kıymet aracılığıyla gelişen merkezi olmayan finans alt sektörüne maruz kalma imkanı sunmaktan heyecan duyuyoruz.”

Bu haberin yazıldığı sırada fonun ağırlıklı sepeti %69,06 UNI, %12,84 AAVE, %8,84 MKR, %5,03 CRV ve %4,23 COMP şeklindedir.

Grayscale DeFi fonunun 3,2 milyon $ varlığı bulunuyor

CoinDesk DeFi Select Index’i (DFX) takip eden ve üç ayda bir yeniden dengelenen ürün DEFG adı altında işlem görüyor. Dijital varlık yöneticisinden yapılan yeni bir duyuruya göre bu Grayscale’in OTC Piyasalarında işlem gören 15. yatırım ürünü.

Grayscale DeFi fonunun şu anda yönetim altında 3,2 milyon dolar değerinde varlığı bulunuyor ve Temmuz 2021’deki başlangıç tarihinden bu yana %72’den fazla düşüş gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!