Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Crypto Kaleo; Polygon’un Bitcoin’den Daha İyi Performans Göstermeye Hazır Olduğunu Söyledi!

Yaygın olarak takip edilen bir kripto analisti; Polygon’un (MATIC), Bitcoin (BTC) karşısında tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşma yolunda göründüğünü söyledi.

Dijital varlık yatırımcısı Crypto Kaleo, Twitter takipçilerine blok zinciri ölçeklendirme çözümü Polygon’un, destek olarak önemli bir çapraz direnci yeniden test ettikten sonra Bitcoin (MATIC/BTC) karşısında yükselişe geçtiğini söylüyor.

MATIC/BTC bu aralıkta yavaş yavaş yükselmeye devam ediyor. Uzaklaştırıldığında, plan aynı kalıyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesi yakın.”

polygon/bitcoin analiz
Kaynak: CryptoKaleo/Twitter

Polygon/Bitcoin için keskin bir ralli öngörülüyor

Yatırımcının grafiğine göre, MATIC/BTC için 0,00007 BTC (1,20 $) civarında tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru keskin bir ralli öngörüyor.

Bu haberin yazıldığı sırada, MATIC/BTC 0,00005274 (0,90 $) karşılığında işlem görüyor ve bu da parite için %32’nin üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel olduğunu gösteriyor. MATIC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kaleo daha sonra odağını Bitcoin’e kaydırıyor ve BTC’nin önümüzdeki günlerde 17.000 $’ın altına hafif bir geri çekilmenin ardından 18.000 $’ın üzerine çıkacağını öngörüyor.

“Sıfıra gittiğini söylediler ama aralığın en yüksek seviyelerine geri döndük. 18,000 dolar bir mıknatıs.”

bitcoin analiz
Kaynak: CryptoKaleo/Twitter

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin, gün içinde çok küçük bir düşüşle 17.149$’dan işlem görüyor. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kaleo ayrıca eşler arası ödeme ağı Litecoin’i (LTC) de analiz ederek Bitcoin’e (LTC/BTC) karşı yükselişinin henüz sona ermediğini söyledi.

“LTC/BTC oranı bu hafta sonu son zamanların en yüksek seviyelerini yeniden test etti. Litecoin’in yakın gelecekte piyasayı geride bırakmaya devam etmesini bekliyoruz.”

litecoin/bitcoin analiz
Kaynak: CryptoKaleo/Twitter

Kaleo’nun grafiğine göre, LTC/BTC’nin yaklaşık 0,0058 BTC (99,40 $) hedefine doğru tırmanmasını bekliyor. Bu haberin yazıldığı sırada, LTC/BTC 0,00444 BTC (76,09 $) karşılığında işlem görüyor ve bu da Kaleo’nun hedefine ulaşması halinde parite için yukarı yönde %30’luk olası bir dalgalanmaya işaret ediyor. LTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!