Kripto Para RehberiMetaverse Haberleri

GameCredits (GAME) Nedir?

GameCredits (GAME), oyun endüstrisinde ödeme çözümü olmak isteyen bir kripto para birimidir. GameCredits resmi web sitesinde projenin amacı şu şekilde açıklanmıştır. ” Dünya çapında 2.6 milyar oyuncu için evrensel para birimi olmak, 100 milyar oyun endüstrisini daha da büyütmek için hem büyük hem de küçük oyun geliştiricilerini güçlendirmek ve merkezi olmayan kripto para birimlerinin yaygın olarak benimsenmesini hızlandırmaktır.  Devletler tarafından verilen ülke para birimlerine daha iyi alternatif olmak” tarzında açıklamalarda bulunarak, kurum kendi amaç ve vizyonunu bu şekilde insanlara duyurmuştur.

GameCredits, oyuncular ve geliştiriciler daha öncelikli ve daha avantajlıdırlar. Daha sonrasında ise satıcılar, dağıtıcılar ve diğer aracı kişiler gelmektedir. Evrensel para birimi olarak GAME adını verdikleri sanal parayı kullanmaktadırlar. Kurum, evrensel bir oyun para birimini kullanarak, oyun ortamlarındaki eşit olmayan dağılım sorununa çözümler üreteceğini vadetmektedir. Kendisine bağlı olan bir yardımcı program da MobileGo’dur. Bu yardımcı MobileGo programı ile beraber rekabetçi olmaktan uzaklaşan E-spor pazarlarında da rekabet düzeyini aynı ve adaletli seviyelere çekme planları var oluyor.

GameCredist Sistemi

GameCredits sistem ve projesinin ana temel prensiplerinden biri, oyunculara daha uygun bir oyun deneyimi getirmek ve oyun geliştiricileri için de daha sağlıklı bir gelir modeli oluşturmaktır. Ve oyuncular için kullanılan para birimi şu amaçları sağlamayı hedeflemektedir. Para yatırma sınırlarının çok yüksek seviyelere çıkarılması, birden fazla seçenekle para yatırma seçenekleri, kolay ödeme yöntemleri, oyun içerisinde alım satımlar için blockchain güvenliğinin sağlanması, birden fazla oyun ve platformlarda kolay bir şekilde aktarılabilir para birimi, hızlı eşleşmeler, hızlı ödememeler için e-spor etkinlikleri.

gamecredits (game) nedir?

GameCredits Faydaları

GameCredits, geniş ve kapsamlı oyun erişebilirliği ve güvenli bir şekilde bir ödeme yöntemi olması oyunculara çok fazla avantajlar sağlamaktadır. Kullanıcı tabanı ölçeklenebilirliği olması da diğer avantaj. Daha hızlı ödeme işlem süreleri de kullanıcılarına zaman kazandırmakta. Bir çok siber saldırı ve dolandırıcılık olayları için de üst düzey koruma ve blockchain koruması da güvenliği oldukça fazla artırmakta. Oyun satışlarında da daha fazla komisyon. Bazı siteler de %90 civarı rakamlar konuşulmakta. Başka oyunlar ile de çapraz tanıtım şansı bulunmaktadır.

GameCredits İşlemler

2018 yılı Mart ayı kripto para piyasalarının  yüksek sezona girmesi ile beraber GAME de tüm zamanlarının en yüksek seviyelerini olan 6.61$’dan  1.35$’lara kadar geriledi. Sonrasında piyasadaki değeri olarak ₺0,335283, $0,048896 , 0,00000711 BTC gibi değerleri gördü.

GameCredits Oluşumu

Yıllardır sektörün içerisinde olan tecrübeli oyuncularla beraber çalışmalarını yürüten GameCredits, güncelliği yakalama vizyonuyla yoluna devam etmekte. Kuruluşun CEO’su olan Sergey Sholom’un iyi bir eğitim aldığını bilinmekte. Sergey Sholom 2004 yılında Datcroft Games’i kurdu. GameCredits’in içerisinde bulunan Pixel Wars’ ı yapan sorumlu da kendisidir. Kurumun yol haritası değişen dünya ekonomisin ve oyun dünyası ile beraber bakmak olduğu söylenebilir. İleride neler olacağını tabii ki bilemeyiz.

GameCredits Nereden Alınabilir ?

GAME’i belirli pazarlardan alabilirsiniz. En popüler pazarı ise, BitBay’dir. Hacim sıralamalarına göre bir sonraki en aktif pazarlar Bittrex, Poloniex, Bit-Z’dir. Bu pazarlardan temin edebilirsiniz. Bu yazı tanıtım amaçlı olup herhangi bir yatırım tavsiyesi içermemektedir. GAME resmi cüzdanı ise GWALLET’tir. Ve GAME’yi doğrudan cüzdandan, USD, EUR, GBP ve BTC ile sahip olduğu özel ağ ile satın alınabiliyor. Blockchain çoğu zaman verimsizliği azaltma yöntemleri getirdi. GameCredits de bu çözüm yöntemlerini oyun dünyasına sokmaya çalışıyor. GameCredits kripto para birimi ödeme seçeneği de oyunculara daha kolay bir şekilde para yatırma ve çekme şansı sunuyor. Bu da kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor. Bu vaatleri verirken de yüksek güvenlik önlemleri alıyor.

GameCredits, geliştiriciler için daha seri ödeme yöntemlerine ve oyun ticaretinde pastanın daha adil bölünmesi için çalışmalarını sürdürüyor. Oyun dünyası ile kripto sanal paralarının birleşmesi oyunculara ekonomik olarak güzel şartlar sunmaya devam ediyor. Oyun içerisindeki alışverişlerin de güvenliği ne kadar artarsa, o oyunun kullanıcı sayısı da aynı oranda artmaktadır. İşte bu yüzden GameCredits, güvenlik problemine çok fazla öncelik veriyor. Ve kullanıcılarına gönül rahatlığıyla bir uygulama sunuyor. İyi günler dileriz.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!