Bitcoin AnalizleriBitcoin Haberleri

Kripto Analisti Bir Sonraki Bitcoin Boğa Koşusunun Başlangıç Tarihini Açıkladı!

InvestAnswers YouTube kanalının yakından takip edilen kripto analisti, hem Bitcoin (BTC) hem de Ethereum (ETH) için 2023 yılı tahminini açıkladı.

Bitcoin boğası yılın ikinci çeyreğinde

Analist, Bitcoin’in bir sonraki boğa koşusunu yılın ikinci yarısında ateşleyeceğine inandığını söyledi.

“2023’ün sonlarında veya 2023 yazından sonra, Bitcoin boğa koşusu yeniden başlayabilir. Bunun garantisi yok ama bildiğim her şeye baktığımda çok çok kötü bir yıl geçirdik. Bitcoin çok dövüldü. Sonsuza kadar aşağıda kalmaz. Yoğun bir birikim altındadır. Arz, borsalarda inceliyor. Bakabileceğiniz her bir teknik gösterge, bunun bir dip olduğunu söylüyor. Ve insanlar artık eğitimli. Yarılanmanın neyle ilgili olduğunu biliyorlar ve önden yönetmeyi biliyorlar. Bu yüzden 2023’ün sonlarında bir Bitcoin boğa koşusu olacağına inanıyorum.”

bitcoin haberleri

Analist Ethereum’a baktığında, Mart ayında stake kilidinin etkinleştirilmesinin, kurumlar da dahil olmak üzere daha fazla varlığı ETH’lerini kilitlemeye teşvik edebileceğini ve bunun da önde gelen akıllı sözleşme platformu üzerinde satın alma baskısı oluşturabileceğini söylüyor.

“Mart 2023’te bazı şeyler olacak. Zinciri güvence altına almak için ETH’lerini taahhüt ettikleri için şu anda yıllık yaklaşık %5 faiz alan Ethereum’larını stake eden stake edenler var.

Ancak para çekme işlemleri etkinleştirilmedi, ancak Mart 2023’te etkinleştirilecekler. Beacon zincir para çekme işlemlerinin etkinleştirilmesi… stake sahiplerine daha fazla stake yapma konusunda daha fazla güven verebilir. Sanırım şu anda toplam arzın yaklaşık %13’ü paylaştırılmış durumda, ancak bu arada ETH’lerini geri almak için altı ila dokuz ay veya daha uzun bir süredir bekleyenler satacaklar ve bu biraz satış baskısı.

Ama aynı zamanda – satış baskısı oluştuktan sonra – çok daha fazla staking’e yol açacağını düşünüyorum, hatta belki de büyüyen bir varlık olacak olan ETH’lerini stake etmek için bu %5’in bir kısmını almak isteyen kurumlardan bile. bir sonraki boğa koşusu.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

telegram 12

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!