Ethereum Haberleri

Mike McGlone, Ethereum (ETH) ve Kripto Piyasalarının 2023’te Yeniden Yükseleceğini Söyledi!

Bloomberg emtia stratejisti Mike McGlone, Ethereum ve kripto piyasalarının önümüzdeki yıl geleneksel varlıklardan daha iyi performans göstereceğini düşünüyor.

McGlone yeni bir analizde, kripto piyasasının değerinin Aralık ayı başı itibariyle 2022 yılında 1,3 trilyon dolar azaldığını ve bu rakamın Amazon ve Google’ın birleşik piyasa değerindeki düşüşe “kabaca eşdeğer” olduğunu belirtti.

Stratejist bunun, kriptonun hala erken aşamalarında olduğunu gösterdiğini söyledi.

“40 yılın en agresif Fed sıkılaştırması makroekonomik gelgit için iyi bir neden ancak 2023, merkez bankaları dönerken hangi varlıkların öne çıkacağıyla ilgili olabilir. Eğer gevşemeye geçmezlerse, dünya daha derin bir resesyona sürüklenebilir ve bunun tüm riskli varlıklar üzerinde yansımaları olabilir. Temel senaryomuz, Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi ile ölçülen kripto piyasasının öne çıkacağı uzun bir deflasyonist dönem.”

ethereum haberleri

Sabit coinler Ethereum’un değerini gösteriyor

McGlone, hacim olarak en büyük beş dijital varlık arasında sabit coinlerin hakimiyetinin aslında Ethereum’un (ETH) değerini gösterdiğini söyledi. Ethereum’un teknolojisinin dijital dolar ticaretini hızlı ve ucuz bir şekilde mümkün kıldığını belirtti.

“Önyargımız, uzun vadede bu gelişen teknolojinin vadeli işlemler ve borsa yatırım fonları piyasalarının yaptığına benzer bir şey yapmasını engelleyecek çok az şey olduğu yönünde. Değiştirilemeyen tokenler ve merkezi olmayan borsalar Ethereum tarafından mümkün kılınan ek gelişmelerdir.”

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

En güncel kripto para haberleri için TwitterTelegramİnstagram ve Tiktok‘ta bizi takip edin.

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!