Ethereum Haberleri

Analist Uyardı, Ethereum’un Yükselişten Sonra Fiyatın ‘Yıkıma’ Uğrayabileceğini Söyledi

Altcoin Sherpa, popüler akıllı sözleşme platformu Ethereum (ETH) için gelecek aylarda yukarı yönlü bir hareketin ardından sert bir düzeltme ihtimalini gündeme getiriyor.

Altcoin Sherpa’nın yeni bir strateji oturumunda dile getirdiği gibi, ETH’nin önümüzdeki aylarda 2.000 doların çok üzerine çıkabileceği olası görünüyor. Bununla birlikte, bu tüccar, hızlı bir yükselişin ardından ETH’nin muhtemelen ciddi bir düzeltme yaşayabileceği konusunda uyarıyor.

“2.500 dolara kadar bir hareket görmek ve ardından, 1.500 dolar gibi bir düşüş ya da benzeri bir durum görmek beni şaşırtmaz. Bu aralıkta bazı büyük ralliler olacak. Örneğin, 2.500 dolara çıktığımızda beni şaşırtmaz ama yine de belirsizim. 1.000 doların bir daha geleceğini düşünmüyorum, ama 1.500 dolara düşmemiz durumunda yıl sonundaki düşüş beni şaşırtmaz.”

eth 2
kaynak: altcoin sherpa/youtube

Bu tüccarın grafik analizi, ETH’nin bu yılın Kasım ayında 2.500 dolara yükselebileceğini ve 2024’ün başlarında yaklaşık 1.500 dolara düşebileceğini öngörüyor. Grafik ayrıca ETH’nin Mart 2024’te tekrar 1.800 doları aşabileceğini gösteriyor.

Altcoin Sherpa ayrıca, ETH’nin fiyat hareketinin henüz ikna edici bir boğa döngüsü oluşturmadığına dair endişelerini dile getiriyor.

“Şu anda, genel olarak dalgalı bir konsolidasyon aralığı olduğunu düşünüyorum. Şahsen, bu hareketin gerçekten güçlü ve inandırıcı olduğunu düşünmüyorum. Daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler var, ama bu zirveler önceki zirveleri inandırıcı bir şekilde kırmıyor. Ve alçaklar da aynı şekilde sadece biraz öğütüyorlar.”

eth 1
kaynak: altcoin sherpa/youtube

Bu yazının yazıldığı sırada Ethereum, son 24 saatte %0,1 düşüşle 1.849 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa’nın analizi, yatırımcılar için Ethereum’un gelecekteki fiyat hareketleri konusunda dikkatli olmaları gerektiğine dair bir uyarı olarak görülebilir. Yükseliş ve düşüşler arasında dengeli bir strateji benimsemek, bu tür belirsiz dönemlerde önemli olabilir.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTiktok ve X hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!