Bitcoin Haberleri

Kripto Stratejisti Bitcoin’in 30.000 Dolara Çıkacağını Söyledi!

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, yerine getirildiği takdirde Bitcoin (BTC) boğa rallisini 30.000 dolara yükseltebilecek iki koşulu açıklıyor.

Analist Inmortal, BTC’nin 22.000 doların üzerindeki son hareketinin gerçek bir çıkış mı yoksa başka bir boğa tuzağı mı olduğunu belirleyebileceği için bunun Bitcoin için büyük bir hafta olduğunu söylüyor.

Analist ayrıca, yukarı yönlü önemli bir ralli için kapıları açmak için BTC boğalarının Bitcoin’i 23.000 doların üzerinde tutması gerektiğini söylüyor.

“30.000 dolarlık bölgeye bir ralli mümkün, ancak 23.000 doların üzerinde bir kabul görmemiz gerekiyor. Aksi takdirde, bu çirkin bir sapma/dönüş hatası modeliyle sonuçlanabilir. Direnişteyiz. Güvende kal.”

fx vnxlwqae6dod kriptoup
Kaynak: Inmortal/Twitter

Yazma sırasında, Bitcoin geçen gün yaklaşık %3 artışla 23.069 dolardan işlem görüyor.

Inmortal’a göre ikinci koşul, Bitcoin’in egemenliği Ethereum’dan (ETH) alması ve kripto piyasalarını daha sürdürülebilir bir dalgalanmaya yönlendirmesi.

“ETH spot alımlarında kar elde etmeyi düşünmek, tüm BTC’yi satın alır ve elinde tutar.

Bu gerçek bir ralli ise:

  1. ETH biraz fazla uzatıldı, bu nedenle geri çekilip liderliği durdurabilir
  2. BTC, piyasaya öncülük eder ve ETH hareketini kopyalar.”

Ethereum şu anda son yedi gün içinde yaklaşık %30 artışla 1.523 $ olarak fiyatlandırılıyor. Buna karşılık, Bitcoin aynı zaman diliminde yaklaşık %12 yeşil renktedir.

telegram 12

Inmortal, 30.000 dolara bir Bitcoin rallisi olasılığını düşünse de, dalgalanmanın muhtemelen yeni bir boğa döngüsüne yol açmayacağı konusunda uyarıyor.

“Şu ana kadar haftalık talepte güzel tepki.

Yine de bu yaz bir noktada bir ayı piyasası rallisi göreceğimizi ve ardından aylarca sıkıcı konsolidasyon göreceğimizi düşünüyorum.

Bitcoin.”

fx86drqxeaadxgp kriptoup
Kaynak: Inmortal/Twitter

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!