Ethereum Haberleri

Popüler Analist, Ethereum’un Canavar Moduna Girdiğini Söyledi!

Bir yatırımcı geçtiğimiz yılın kripto ayı piyasasının dip noktasını doğru bir şekilde tahmin ederek, Ethereum’un (ETH) önümüzdeki ay için bir yükseliş trendi içinde olabileceğine inanıyor.

Chris Burniske, Placeholder risk sermayesi şirketinde yönetici olarak görev yapan bir isim, Twitter takipçilerine kripto piyasasındaki son düşüşlere rağmen Ethereum’un güçlü bir potansiyele sahip olduğuna inandığını belirtiyor.

“Kripto para birimlerindeki zayıflık ve oranlardaki yukarı doğru fiyatlandırma göz önüne alındığında, hisse senetlerindeki düşüşlere rağmen kripto para birimlerinin daha fazla geri çekilmesine şaşırdım. Aslında, ben yükseliş bekliyorum. Tabii ki, “sadece bekleyin” diyenler için bir miktar geri çekilme olabilir, ancak yeni düşük seviyeler için çağrılar artık aptalca. Bana göre, geri çekilmeler mevcut yükseliş trendinin bir parçası ve konsolidasyon sağlıyorlar.”

ethereum haberleri

Ethereum yükseltmesi, akıllı sözleşme için yükseliş katalizörü olabilir

Risk sermayedarı, Ethereum’un yakın gelecekteki bir yükseltmesinin önde gelen akıllı sözleşme protokolü için bir yükseliş katalizörü olarak işlev görebileceğine inanıyor.

“Ocak ayında, BTC patlama yaşayarak diğer kripto para birimlerine öncülük etti.

Şubat ayında ise çoğunlukla konsolidasyon yaşandı.

Mart ayında, ETH canavarları öne çıkmaya başladı ve Şangay yükseltmesi ile birlikte ETH diğer kripto para birimlerine liderlik ediyor.”

ETH stake etmiş kullanıcıların varlıklarını geri çekmelerine olanak tanıyan Ethereum İyileştirme Önerisi 4895 (EIP-4895) olarak da bilinen güncelleme, yakın zamanda yayınlanacak.

Bu haberi yazarken, Ethereum 1.615 dolardan işlem görüyordu ve ikinci en büyük kripto varlık olarak, Şubat ayını 1.594 dolar seviyesinde açtıktan sonra, bu ay çoğunlukla yatay bir seyir izledi. ETH güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!