Altcoin Haberleri

DJED, Hızla 27.000.000 ADA’nın Üzerinde Rezerv Topladı!

Akıllı sözleşme platformu Cardano’ya (ADA) dayanan yeni bir merkezi olmayan stabilcoin DJED, rezervlerinde hızla milyonlarca ADA topladı.

Djed’in (DJED) verilerine göre, yeni stabil coin rezerv varlıklarında parabolik bir artış gördü ve amaçlandığı gibi aşırı teminatlandırıldı.

Veriler, DJED’in %591’lik bir rezerv oranına sahip olduğunu ve haber yazıldığı sırada 27 milyondan biraz fazla ADA tokenini desteklediğini gösteriyor. Web sitesi, stabil coinin mekanizması ve aşırı teminatlandırma nedeniyle nasıl istikrarlı kalmayı amaçladığı hakkında da bilgi veriyor.

“İstikrarı sağlamak için dışsal teminat kullanan aşırı teminatlı bir stabil coindir. Protokol, %400-%800 aşırı teminatlandırma ile desteklenir ve rezerv parası SHEN tarafından garanti edilir.

DJED’in istikrarı, algoritmik stabil coinlerde görüldüğü gibi bir yönetişim protokolüne olan güven ihtiyacını ortadan kaldıran aşırı teminatlandırmaya dayanmaktadır.”

djed haberleri

Yapılan değişiklikler Djed’in benimsenmesine yardımcı olacak

Ödeme platformu COTI Network (COTI) tarafından oluşturulan ve Cardano’nun yerel varlığını destekleyen DJED, bu haftanın başlarında Cardano blok zincirinde resmi olarak piyasaya sürüldü.

COTI, piyasaya sürülmeden önce stabil coinde özel ödeme ağlarını destekleyen çok zincirli bir ağa geçiş ve para yatırma ücretlerini %50 oranında düşürme gibi önemli değişiklikler yaptığını söyledi.

COTI’ye göre bu değişiklikler, dijital varlıkların mal ve hizmetler için bir ödeme aracı olarak yaygın bir şekilde benimsenmesine yardımcı olacak.

“Bu lansman, kripto endüstrisi ve COTI için büyük bir adım anlamına geliyor, çünkü henüz kripto ödeme çözümlerini benimsemeyen işletmeler için kripto ödemelerinin yaygın olarak benimsenmesinin büyümesini artıracak.”

telegram 12

ADA, haberin yazıldığı sırada gün içinde %3,36’lık bir düşüşle 0,374 dolardan işlem görüyor. ADA güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!