NFT Haberleri

Eski ABD First Lady’si Melania Trump, NFT Dünyasına Girmeye Hazırlanıyor!

Eski ABD First Lady’si Melania Trump, karşılıksız tokenler (NFT’ler) dünyasına atılıyor.

Yeni bir duyuruda Trump, Solana (SOL) blok zinciri üzerine kurulu NFT’leri web sitesi aracılığıyla düzenli aralıklarla yayınlamayı planladığını söyledi.

Trump’ın “Melania’s Vision” başlıklı ilk NFT’si 31 Aralık’a kadar satın alınabilir ve bir SOL’a mal olacak.

Solana’nın yerel varlığı olan SOL, yazı yazılırken 178.98$’dan işlem görüyor ve son 24 saatte %0.71 arttı.

Trump’ın NFT platformu, Ocak ayında dijital sanat eseri, fiziksel sanat eseri ve “türünün tek örneği fiziksel bir aksesuar” ile bir müzayedeye ev sahipliği yapmayı planlıyor.

nft

Duyuruya göre, platformun gelirlerinin bir kısmı, bilgisayar bilimi ve teknolojisi alanlarında onlara yardımcı olacak kaynaklar sağlayarak koruyucu aile sisteminden yaşlanan çocuklara yardım etmeye yönlendirilecek.

Solana Labs’den bir temsilci Decrypt’e Solana’nın Trump’ın NFT platformunu talep etmediğini söyledi.

“Herhangi bir karışıklığı önlemek için Solana blok zincirini kullanma seçiminin tamamen organik olduğunu ve bu projenin Solana liderliğindeki herhangi bir girişimin parçası olmadığını size bildirmek istedim.”

Ve şunları ekledi;

telegram 12

“Sanata olan tutkumu somutlaştıran ve Be Best girişimim aracılığıyla çocuklara yönelik devam eden bağlılığımı destekleyecek yeni NFT çalışmamı duyurmaktan gurur duyuyorum.

Bu yeni teknoloji tabanlı platform aracılığıyla çocuklara, koruyucu topluluktan yaşlandıktan sonra başarılı olmaları için programlama ve yazılım geliştirme dahil olmak üzere bilgisayar bilimi becerileri sağlayacağız.”

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!