Bitcoin Haberleri

Santiment: Bitcoin Balinaları, 5 Milyar Dolarlık Bitcoin Aldı!

Crytpo analitik firması Santiment, Bitcoin (BTC) balinalarının hızla amiral gemisi kripto para biriminden daha fazlasını biriktirdiğini söylüyor.

Santiment, büyük Bitcoin sahiplerinin veya 100 ila 10.000 jeton sahibi olanların son dört hafta içinde cüzdanlarına 130.000 BTC eklediğini söylüyor.

“Bitcoin’in balinaları meşgul olmaya devam ediyor ve 100 ila 10.000 BTC arasında tutan adresler, tutulan tüm zamanların en yüksek toplamı olan 9.19 milyon jetona ulaştı.

22 Mayıs’tan bu yana 170.000 BTC daha eklediler ve yalnızca son 4 haftada şaşırtıcı bir şekilde 130.000 BTC eklediler.”

nin
Kaynak: Santiment

Firma, Bitcoin’in sosyal ve ticaret hacimlerinin son zamanlarda hızla arttığını ve zincir üzerindeki adres etkinliğinin arttığını belirtiyor.

“Bitcoin birdenbire 40.000 dolara nasıl çıktı? Önde gelen önemli ölçümlerimizden 3’ü birden fırladı! BTC’nin sosyal ve ticaret hacimleri hem 5 haftaya ulaştı hem de adres etkinliği 3 haftanın en yüksek seviyesine ulaştı.about:blankabout:blank

Bu üçlü uyum içinde hareket ettiğinde genellikle iyi şeyler olur.”

santi
Kaynak: Santiment

Santiment, Bitcoin’in son rallisini başlatmış olabilecek önemli olayları da takip ediyor.

“Birkaç büyük olay bu hafta Bitcoin fiyatını etkiledi. Miting, Amazon’un yıl sonuna kadar BTC ödemelerini kabul etmeyi planladığına dair bir raporun ardından başladı.

Ardından Tether haberleri oynaklığa neden oldu ve ardından Amazon, kripto ödeme niyetlerini halka açık bir şekilde reddetti.”

fundamental
Kaynak: Santiment

Firma ayrıca dolaşımdaki benzersiz BTC miktarının Mayıs ayından bu yana en yüksek olduğunu söylüyor.

“Bitcoin’in dolaşımda olan benzersiz jeton miktarı, Mayıs ayından bu yana görülmeyen seviyelere sıçradı. Bu, BTC’nin bu haftaya kadar devam eden durgunluğu göz önüne alındığında büyük bir gelişme.

Bu, topluluğumuzun odaklandığı en önemli fiyat göstergelerimizden biridir.”

price
Kaynak: Santiment

Santiment, firmanın dalgalandığını söylediği kripto borsalarına giden ve giden Bitcoin sayısını yakından izliyor. Santiment’e göre, bu hafta Bitcoin girişleri ve çıkışları arasındaki oranda büyük bir artış meydana geldi.

“Bitcoin, şu anda borsalarda hareket eden çılgın coin kalıpları görüyor. Tek bir saat içinde +29.288 BTC giriş-çıkış farkı vardı ve bu 15 ayın en yüksek seviyesiydi.

Şimdi, daha da büyük döviz çıkışı farkları görüyoruz.”

inout
Kaynak: Santiment

kaynak: dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!