ALTCOİN

En İyi Altcoin Trader’a Göre Bu Az Bilinen Kripto Para, Piyasalar Toparlanırken Patlamaya Hazır!

Geniş çapta takip edilen bir kripto stratejisti, daha geniş dijital varlık pazarındaki bir toparlanmanın ortasında patlamaya hazır olduğuna inandığı düşük değerli bir kripto para birimini yakından takip ettiğini söylüyor.

Yeni bir tweet’te, sektörde Altcoin Psycho olarak bilinen popüler algoritmik kripto tüccarı, 271,300 takipçisine, kripto varlığı güç belirtileri göstermeye devam ederken Hxro’ya baktığını söylüyor.

“Piyasa çökerken HXRO geçen hafta yeni zirveler yaptı. Hala bir sebepten dolayı en büyük yatırımlarımdan biri. Bence 1 doları görecek ama ne zaman bilmiyorum.”

image
Kaynak: Altcoin Psycho/Twitter

Hxro, kullanıcıların kripto opsiyonları ve türevleri ticareti yapmasına izin veren bir platformdur. Kullanıcılar bir jeton ve bir son kullanma tarihi seçebilir ve kripto varlığının belirli bir fiyatın üstünde mi yoksa altında mı kapanacağına bahse girebilir. 

Analist şu cümleler ile ifade ediyor;

“BTC’de alfa sızıntısı . Denge hacmine (OBV) üç ayda bir sabitleniyor. Olumlu döndüğünde satın alın. Negatife döndüğünde sat. OBV < -20G olduğunda kısa sekmeler olabilir. Çok güvenilir sinyaller üretiyor. Trendspider’da yerleşik olanı, manuel olarak çam ağacına sabitlemeyi tercih ederim.”

OBV, bir varlığın momentumunu gösteren teknik bir göstergedir. Büyük piyasa hareketlerini tahmin etmek için hacimdeki değişiklikleri bir sinyal olarak kullanır.

Altcoin Psycho ayrıca takipçilerine potansiyel bir airdrop için tetikte olmalarını söylüyor .

“Twitter’ın çoğunluğunun likit stake kavramının hala gerisinde olduğunu düşünüyorum. Kısacası likiditenizi kilitlemeden stake yapabilirsiniz. Bu, oynaklık sırasında son derece yararlıdır. pStake’i denemenizi öneriyorum çünkü önsezilerim bir gün tokenleşecekleri ve ilk kullanıcılara havadan gönderecekleri.”

pStake.finance, getiri elde etmek için merkezi olmayan finans (DeFi) protokollerinde kullanılabilecek jetonların kilidini açarken, ödül kazanmak için hisse senedi sahiplerinin veya hisse ispatı paralarının kripto varlıklarını stake etmelerini sağlayan yeni bir kripto varlık türüdür .

Kaynak: Dailyhodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

Kriptoup E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!