Altcoin Haberleri

Bu Altcoin %130 Artış Yaşadı! Ralli Devam Edecek Mi?

Az bilinen bir kripto varlığı, uzun süreli piyasa genelinde düzeltmeye rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerini kaydeden parabolik bir rallide.

Söz konusu altcoin, Quant (QNT), $ 45.23 arasında yedi günlük en düşük seviyesinden $ 104,41 yeni tüm zamanların en yüksek seviyesine toparlandı göre CoinMarketCap. Meteorik yükseliş, sadece bir haftada %130.84’lük bir artışı temsil ediyor.

Quant, “Overledger Ağı” dediği şeyi kullanarak diğer tüm blok zincirlerini küresel ölçekte köprülemeyi ve bağlamayı amaçlayan bir ağdır. Projeye göre, ağları tüm dijital ekonomi için ekosistem işlevi görmeyi hedefliyor.

Yeni bir tweet’te , popüler kripto analisti Credible Crypto , QNT’ye ağırlık vererek, pazarın geri kalanı konsolide olurken bireysel altcoinlerin yukarı fırlamasının ne kadar olağandışı olduğuna dikkat çekiyor. Takma adlı tüccara göre QNT, altcoin piyasasından gelecek daha fazla şeyin işareti olabilir.

“Altcoinler genellikle bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıyor. Evet, bazı istisnalar vardı, ancak çoğu bunu başaramadı. Çoğu altcoin, BTC’nin ATH’sine ulaşmasından sonraki 30 gün içinde zirveye ulaştı ve ardından bozuldu ve bir daha toparlanamadı. MANY altların QNT’yi takip ettiğini gördüğümüzden şüpheleniyorum.

Credible Crypto, QNT’nin yükselişinin kripto piyasalarının gerçekten bir ayı piyasasına girmediğini gösterdiğini iddia ediyor.

“QNT tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaştı. Ayı piyasasında olmadığımıza dair bir işarete ihtiyacınız olursa – işte burada. Altlar, bir ayı piyasasının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmıyor. Bahse girerim, bu düzeltmeden toparlanmaya başladığımızda, diğer alternatiflerden çok daha fazlasını görüyoruz. ”

qnt
Kaynak: Credible Crypto

Quant o zamandan beri geri çekildi ve şu anda 88.77 dolardan işlem görüyor. Çok ateşli kripto varlığı, 2021’i 11.04 dolardan açtıktan sonra bugüne kadar %700’ün üzerinde arttı.

Kaynak: DailyHodl

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!