Altcoin Haberleri

Crypto.com, Coinbase’in Yakın Zamanda Listelediği Altcoin’ine Desteğini Genişletiyor!

Singapur merkezli kripto borsası devi Crypto.com, düşük sermayeli altcoin projesi Status Network Token’ı (SNT) listeliyor.

Status, projenin web sitesine göre açık kaynaklı, eşler arası bir protokol ve uçtan uca şifreleme kullanan güvenli bir mesajlaşma uygulaması, kripto cüzdanı ve Web3 tarayıcısıdır.

Crypto.com müşterileri artık SNT’yi dolar, euro ve 20’den fazla fiat para birimiyle satın alabilir.

Coinbase Pro geçen hafta SNT’yi listeledi ve Coinbase’in perakende ticaret platformu kısa bir süre sonra altcoin için desteği genişletti. Borsa, SNT’yi Deneysel etiket altında listeledi; bu, Coinbase’in dizisindeki diğer varlıklarla karşılaştırıldığında daha yüksek oynaklığa ve daha düşük işlem hacmine sahip olabileceği anlamına geliyor.

crypto.com

SNT, yazarken 0,056679 ABD Doları tutarındadır ve bu, bir hafta öncesiyle aşağı yukarı aynı fiyattır. Piyasa değerine göre 243. sıradaki kripto varlığı, bir ay önce fiyatlandırıldığı yere göre %6’dan fazla düştü.

Crypto.com ayrıca yakın zamanda NuCypher (NU) ve Keep network (KEEP) birleşmesini destekleyeceğini duyurdu. Sonuç olarak, Singapur merkezli borsa Perşembe günü NU ve KEEP’i listeden çıkardı.

Keep Network (KEEP), kullanıcıların ve merkezi olmayan uygulamaların verileri güvenli ve özel bir şekilde saklamasını sağlayan, genel blok zincirleri için bir gizlilik katmanıdır.

Proje, erişim kontrolü ve veri gizliliği gibi kriptografik hizmetler sunan bir platform olan NuCypher (NU) ile  birlikte merkezi olmayan bir zincir üstü ağ yükseltmesinden geçti. İki ağ, 2022’nin başında başlatılan Eşik (T) oluşturmak için birleşti.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

telegram 12

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!