Bitcoin Analizleri

Ünlü Analist: Bitcoin, 25.000 Dolar Direncinde!

Bir kripto yatırımcısı, kripto para piyasasının en yüksek değerli kripto para birimi olan Bitcoin’in (BTC) yakın zamanda makro düşüş trendini aşacağından emin. Bu iddiayı dile getiren kişi, geniş bir kitle tarafından takip edilen bir kripto yatırımcısıdır ve BTC’nin piyasa değeri yaklaşık 25.000 dolar civarında işlem görüyor.

Rekt Capital adlı sözde kripto analisti, Twitter takipçilerine yakında BTC’nin trendini kıracağına dair bir uyarıda bulundu. Analist, BTC’ye dikkatli bir şekilde bakılması gerektiğini belirtti.

“BTC makro düşüş trendini er ya da geç kıracak.”

Bitcoin’in düşüş trendini kırması, önemli bir dönüm noktası olacak

Bir kripto analisti, Bitcoin’in (BTC) düşüş trendini kırmanın kripto para birimi için ne anlama geldiğini daha ayrıntılı bir şekilde açıklıyor. Yatırımcı grafiklerine dayanarak BTC’nin yakın zamanda trendi kırmasıyla yeni bir “makro para akışı döngüsü”nün oluşacağını belirtiyor. Bu durumun, kral kripto için önemli bir dönüm noktası olabileceğine işaret ediyor.

“BTC makro düşüş trendini kırdığında…

Bu yeni bir makro para akışı döngüsünü başlatacaktır.”

bitcoin analiz
kaynak: rekt capital/twitter

Rekt Capital adlı kripto para analisti, Bitcoin’in (BTC) makro düşüş trendi direncinden bahsederken belirli bir fiyat noktasına vurgu yapıyor. Analist, BTC’nin bu trendi tersine çevirmek ve yükselişe geçmek için 24.755 dolar seviyesinin üzerine çıkması gerektiğini öne sürüyor.

“BTC, Makro Düşüş Trendi direncinin hemen altında.”

bitcoin analiz
kaynak: rekt capital/twitter

Kripto para analisti, bir sonraki tweet’inde konuyu daha da detaylandırıyor.

“BTC Makro Düşüş Trendi direncinin altında

Ancak düşüş trendinin yapısına göre, kırılma fiyat noktası önümüzdeki ay ~23.400$ olacak

Dolayısıyla, BTC bu yüksek seviyeleri korursa ya da Nisan ayına girerken ~23.400$’ın üzerinde kalırsa…

Teknik bir kırılma kaydedecektir.”

BTC, haber yazıldığı sırada 24.879 $ değerinde ve 25.000 $ sınırında sallanıyor. BTC son 24 saatte %1,46 artış gösterdi.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!