Kripto Borsa Haberleri

Brian Armstrong, COIN Rallileriyle Coinbase’in 5-10 Yıllık Planını Açıkladı!

ABD’nin en büyük kripto borsasının CEO’su, hisse senedi piyasasındaki artışın ortasında Coinbase’in kısa ve orta vadeli planlarını açıklıyor.

Coinbase CEO’su Brian Armstrong, bir gelir modeli hedeflediklerini söyledi

Brian Armstrong, Bankless podcast’inde Coinbase’in kripto döngülerini aşmak için daha sürdürülebilir ve öngörülebilir bir gelir modeli hedeflediğini belirtiyor. Armstrong’a göre, Coinbase’in bu hedefe ulaşmak için yeni stratejileri ve iş modelleri benimsemesi gerekiyor.

“Alım satım ücretleri uzun, çok uzun bir süre büyük olacak. Ancak sorun şu ki bunlar daha değişken. Yaklaşık son beş yıldır yaptığımız şey, gelirimizin daha büyük bir kısmını ‘abonelikler ve hizmetler’ olarak adlandırdığımız ve biraz daha öngörülebilir olan alana kaydırmak. Bu tür şeyler: USD Coin ve saklama ücretleri, stake etme ve hatta Coinbase Card gibi şeyler.

Gerçekten harika olan şey, 4. çeyrekle ilgili paylaştığımız son kazançlarımızda, gelirimizin yaklaşık %47’sinin artık aboneliklerden ve hizmetlerden geldiğini paylaştık. Neredeyse yarısı. Bu da daha öngörülebilir bir iş kurmamızı sağlıyor…

Bu kripto döngülerini yönetmenin oldukça zor olduğunu düşünüyorum. Yüksek inişler ve düşük çıkışlar oluyor. Daha öngörülebilir bir gelire sahip olmak aslında şirket olarak bize çok yardımcı olacak. Hem operatör olarak hem de halka açık bir şirket olarak.”

kb16 kriptoup

Bu haber yazıldığı sırada, COIN hisse senedi %8’in üzerinde bir artışla 64,32$ seviyesinden işlem görüyor. COIN hisseleri, geçtiğimiz Cuma gününden bu yana %18’in üzerinde değer kazandı ve tarihin en düşük seviyesi olan 33$ seviyesinden neredeyse %100 prim yaptı.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!