Altcoin Haberleri

Coinbase, Ethereum Tabanlı Kripto Varlıklarını Listeledikten Sonra %107 Altcoin Patlaması Yaşandı!

Merkezi olmayan bir finans (DeFi) altcoini, ABD’nin en iyi kripto borsası Coinbase’in dijital varlık listesine eklendikten sonra yükselişe geçti.

Coinbase, DeFi Verim Protokolü (DYP) ve diğer beş Ethereum tabanlı altcoinin, uygun likidite koşulları karşılandığında Tether (USDT) ile eşleştirilmiş ticarete başlayacağını söyledi.

DeFi Verim Protokolü, kullanıcılara sabit bir %25 APR (Yıllık Yüzde Oranı) kazanmak için Ethereum (ETH), Binance Coin (BNB) ve Avalanche (AVAX) stake etme olanağı sunmayı amaçlamaktadır.

Proje web sitesi, DYP’nin merkezi olmayan ekosistem için geniş bir ürün yelpazesi üzerinde çalıştığını ve DeFi, değiştirilemez belirteçler (NFT’ler) ve metaverse oyunlarının bir kombinasyonu yoluyla “hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için erişilebilir” olmayı amaçladığını söylüyor.

DeFi Verim Protokolü , haftada %107 gibi büyük bir artışla 0,43 dolardan işlem görüyor.

Ayrıca Coinbase’e katılmak, taşıma katmanı gizliliğini korumak için meta verileri gizleyerek Web3’ün Aşil topuğu dediği şeyi çözmeyi amaçlayan veri gizliliği protokolü HOPR’dır.

Yazma sırasında, HOPR günde yaklaşık %5 oranında yeşilde ve 0.13$’dan el değiştiriyor.

altcoin

Sırada , uygulamaların ihtiyaçlarına da hizmet ederek belirteçleri depolamanın ötesine geçen bir kripto cüzdanı geliştiren modüler bir blok zinciri olan Math (MATH) var.

Matematik de 0.14$’lık bir gidiş oranıyla gün içinde %19.39 artışla yükseliyor.

Coinbase’e katılan bir diğer altcoin, blok zinciri olaylarını gerçek zamanlı olarak izleyen ve çeşitli endüstriler için analitik seçenekler sunan blok zinciri işlem izleme protokolü PARSIQ (PRQ)’dur.

Ethereum tabanlı PRQ belirteci, projenin ekosistemine güç sağlar. Sahipler, jetonlarını ödünç verebilir ve likidite havuzlarında stake yaparak pasif gelir elde edebilir.

PARSIQ şu ana kadar günde %10.34 arttı ve 0.14 $ değerinde.

Elastos (ELA), Web 3.0’ın tüm potansiyelini kucaklamaya yönelik, merkezi olmayan ve topluluk tabanlı bir ekosistemdir. Proje, uygulama geliştiricileri için araçlar sunuyor ve Essentials adlı bir kripto cüzdanı tasarladı.

Elastos şu anda yaklaşık %6 düşüşte ve 1,53$’lık bir fiyat talep ediyor.

Yeni Coinbase varlıkları listesinde son olarak, DeFi ve Web3 kullanıcıları için uygulama sürecini basitleştirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir bulut bilişim aracı olan Aleph.im (ALEPH) yer alıyor.

Yazma sırasında, Aleph.im neredeyse yüzde bir indirimde ve 0,25 dolar olarak fiyatlandırıldı

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!