Altcoin Haberleri

Coin Bureau En İyi Altcoinleri Belirledi!

Popüler bir kripto analisti, Cosmos (ATOM) ve Algorand’ı (ALGO) durgunluk sırasında yatırım yapılacak ilk beş altcoin arasında sıraladı.

Guy olarak bilinen Coin Bureau’nun sunucusu, Altcoin Daily ile yaptığı yeni bir röportajda, merkezi olmayan paralel blok zinciri ağı Cosmos’un yüksek stake ödülleri ve güçlü geliştirme ekibi nedeniyle listesinde üst sıralarda yer aldığını söyledi.

“ATOM’a atlamak için çok hızlı olurdum. Bence harika bir proje. Cosmos’u seviyorum. Birlikte çalışabilirlik fikrini seviyorum. Orada gerçekten harika bir teknoloji var. Arkasında harika bir ekip var ve ayrıca söylemeliyim ki Cosmos’un arkasında da gerçekten iyi bir topluluk var… Şu anda ATOM’u stake etmenin inanılmaz getirileri var.”

Bu haberin yazıldığı sırada Cosmos 9,12 dolardan işlem görüyor. ATOM güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Daha sonra Ethereum’un (ETH) rakibi Algorand’ı seçiyor ve blok zincirinin bir sonraki kripto boğa piyasası için kendisini güçlü bir konuma getirdiğini söyledi.

“Algorand bir sonraki boğa piyasası için gerçekten ilginç bir potansiyel oyun. Bence bu süre zarfında ekosisteminde gerçekten harika, gerçekten ilginç, gerçekten başarılı birçok projenin geliştiğini görebiliriz. EVM (Ethereum sanal makinesi) olmayan zincirlerden biri olarak da iyi bir şansa sahip. Bence bu onu gerçekten çok iyi konumlandırıyor. ALGO’nun arkasında çok sayıda gelişme ve güçlü bir topluluk var gibi görünüyor.”

Bu haberin yazıldığı sırada ALGO 0,170 dolardan işlem görüyor. ALGO güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Altcoinler arasında merkezi olmayan veri depolama ağı Arweave’i (AR) de seçiyor.

“Arweave gerçekten çok beğendiğim bir proje. Bence harika bir kullanım alanı var. Yine harika bir teknoloji ve ekip. Yani bu temel unsurların çoğu benim için örtüşüyor.”

Bu haberin yazıldığı sırada AR 6,62 dolardan işlem görüyor. AR güncel fiyatını görmek için tıklayın.

altcoin haberleri

Guy, altcoin ilk beş listesine dahil etmek üzere blok zinciri üzerine inşa edilen Osmosis (OSMO) veya JUNO (JUNO) projelerinden birini seçmek için odağını Cosmos’a geri çeviriyor.

Osmosis, Cosmos yazılım geliştirme kiti (SDK) üzerine inşa edilmiş katılımcıların likidite yaratmalarına ve blok zincirleri arası iletişim (IBC) protokolü uyumlu olan kripto para birimlerini sorunsuz bir şekilde alıp satmalarına olanak sağlamayı amaçlayan otomatik bir piyasa yapıcı protokolüdür. Bu arada JUNO, Cosmos ekosistemi için zincirler arası bir akıllı sözleşme merkezi olarak hizmet vermek üzere tasarlanmış bir proof-of-stake blok zinciridir.

Bu haberin yazıldığı sırada OSMO 0,745 $ ve Juno 1,18 $ değerindeydi. OSMO güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Guy son olarak, popüler merkezi olmayan finans (DeFi) borç verme ve borç alma platformu Aave’yi (AAVE) ilk beşe koyuyor.

“Bence DeFi’nin zamanı yeniden gelecek. DeFi bir sonraki boğa piyasasının büyük bir anlatısı olacak. Altcoin AAVE gerçekten köklü bir proje. Temelleri yerli yerinde. Ve kesinlikle bu ayı piyasasında hayatta kalanlardan biri olacak.”

Bu haberin yazıldığı sırada AAVE 55,67 dolardan işlem görüyor. AAVE güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!