Altcoin AnalizleriBitcoin Analizleri

Analist Van De Poppe 2023’te Chainlink İçin Büyük Bir Dalgalanma Öngördü!

Yakından takip edilen bir kripto analisti, Ethereum (ETH) tabanlı altcoin olan Chainlink’in 2023’te yükselişe hazırlandığına inanıyor.

Chainlink’in direncini kırması gerekiyor

Yeni bir strateji oturumunda Michaël van de Poppe, YouTube abonelerine merkezi olmayan kehanet ağı Chainlink’in (LINK) büyük bir dalgalanmayı ateşlemek için acil direncini kırması gerektiğini söyledi.

“LINK burada sahip olduğumuz direnci kıracaksa ki bu 7,78 $ ‘lık alan, burdan sonra hızlanmaya başladığımız alan olacak. Bu yüzden Chainlink için 16 $’ dan önce çok önemli bir direnç olacak.”

chainlink analiz
Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Bu haberin yazıldığı sırada LINK 6,05$’dan işlem görüyor. Van de Poppe’nin hedef grafiğinde, Chainlink için %164’ün üzerinde bir yukarı yönlü potansiyel görünüyor. LINK güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Van de Poppe LINK yükseliş eğiliminde olsa da, hedefine doğru yükselmeye başlamadan önce 5 doların altında yeni bir ayı piyasasının olasılık dahilinde olduğunu söyledi.

“Eğer bu destek seviyesi 6 $ da kalmazsa, 5 $ civarında bir teste bakacağım. Burada gerçekten bir desteğe sahip olamazsak, onu 5 $’a tekrar süpürürüz. 5 doların altına inilmesi durumunda, yukarı yönde devam etmeye başlayacağınız uzun bir giriş için tetikleyici olacaktır.”

chainlink analiz
Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Bitcoin’e (BTC) bakan Van de Poppe, kral kriptonun hızlı bir yükseliş için hazır göründüğünü söyledi.

“Destek için 16.750 $’ı çevirdiğimizde Bitcoin hala burada seviyelerini koruyor. Eğer bu seviyeler korunursa ve 16.400$’a keskin bir düşüş olmazsa, yukarı yönde 17.400$’a kadar devam edebileceğimizi düşünüyorum.”

bitcoin analiz
Kaynak: Van de Poppe/YouTube

Bu haberin yazıldığı sırada Bitcoin 16.866$’a işlem görüyordu. BTC güncel fiyatını görmek için tıklayın.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!