Bitcoin HaberleriKripto Para Analizleri

Charlie Munger, Kriptoya Ateş Püskürüyor!

Berkshire Hathaway yatırımcısı Charlie Munger, son FTX çöküşü ışığında kripto alanına yönelik eleştirilerde bulundu.

CNBC’nin Squawk Box programına verdiği yeni bir röportajda Munger, kripto ve dünya üzerindeki etkileri konusunda şüpheci bir görüş ortaya koydu.

kripto

Munger’in son kripto yorumları

“Kendi ülkemde, çok saygın insanlar olarak görülen insanların bu tür şeylerin var olmasına yardımcı olduklarını, kullanımlarını teşvik ettiklerini görmek bana acı veriyor.

Bu çok ama çok kötü bir şey.

Ülkenin adam kaçıranlara yarayan bir para birimine ihtiyacı yok…

Sıcak olan her anlaşmada yer almaları gerektiğini düşünen insanlar var. Bunun çocuk fuhuşu ya da Bitcoin olması umurlarında değil. Eğer sıcaksa, içinde olmak istiyorlar.

Bence bu tamamen çılgınlık. İtibar, finansal hayatta çok faydalıdır. Ve itibarınızı pisliklerle ve pislik promosyonlarla ilişkilendirerek yok etmek büyük bir hatadır…

Bence bu şirketler aslında iyi niyetli. Gördüğünüz şey çok fazla yanılsama. Kısmen sahtekarlık, kısmen de yanılsama. Bu kötü bir kombinasyon. Ne sahtekarlığı ne de kuruntuyu severim. Ve sanrılar sahtekarlıktan bile daha derin.

Kimse 12 yaşındaki her çocuğun milyarder olabileceği yeni bir şey icat etmeyecek… buna sadece ‘Mungercoin’ deyin… Bu çılgınlık. Çılgınca.”

Bitcoin’i (BTC) değersiz olarak nitelendirdiği ve kripto ticaretini bunama ile ilişkilendirdiği geçmiş açıklamalarını yineliyor.

Kripto Para Borsası Binance’de hesap açmak için tıklayın!

Tüm gelişmeleri anlık almak ister misiniz? >>> Hemen TelegramInstagramTwitter, ve Tiktok hesaplarımızı takip ederek bildirimleri açın, gelişmelerden ilk siz haberdar olun!

Not: Bu sitede yazılan makale içerikleri tamamen yorum ve analize dayalıdır. Hiç bir şekilde yatırım tavsiyesi değildir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyici Eklentiyi Devre Dışı Bırakın!